Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy rendezett családi hátterű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rendezett családi hátterű, szakmailag kiváló úton haladó férfi szóba állna egy másabb családi hátterű nővel? Mi a fontos nektek egy nőben?

Figyelt kérdés

Aki nekem tetszik mondhatni nagyon szép háttérrel rendelkezik. Szülők már 40 éve együtt vannak, jól szituált orvos család, tanult szintúgy orvosi pályát választott fiúkkal.

És itt vagyok én, akinek a szülei elvaltak, nem beszélnek egymással, és egy átlagos munkát végzek.

Nagyon jó külsejű pasi, én is szép vagyok, összeillenénk. Csak hát feszélyez, hogy neki presztízs szakmája van, én pedig csak úgy vagyok, nem tudom mennyire férnék a képbe. :) mondjuk hátországnak tökéletes vagyok, tudom hogy sokszor a férfiak erre vágynak és nem érdekli őket hogy a nő milyen kiemelkedő eredményeket tett le az asztalra, ha megadja nekik a figyelmet és a szeretetet. Csak mégis bennem van ez a kétely, ami miatt nem merem megszólítani, nehogy kosarat kapjak hogy nem érek fel hozzá.

Szóval kedves pasik, mi a fontos egy nőben?



2023. okt. 3. 09:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
A férfi, ha kíváncsi rád majd megszólít, tudatni fogja.
2023. okt. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%
Fontos nekik eléggé. Kaszton belül szoktak párosodni. De ha ezzel tisztában vagy és neked is van olyan tulajdonságod vagy ambíciód ami oda való, akkor komolyan vehet. Kivételek persze mindig vannak.
2023. okt. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
32%

Nem családodat akarom megdu... ès nem is velük akarok élni hanem veled.

Ez a válasz a kérdés első felére.


A kifejtés. Nos vannak alapvető különbségek de nem meghatározó a dolog nem alapvetés, hogy orvos az orvossal/főnővérel (ilyet nem ismerek) vagy bíró az ügyvéddel.

A diplomás a diplomással már valószinűbb,de ilyenből sem ismerek sokat.

A lényeg ha nem vagy nagyon alul kvalifikált akkor az hogy a pasi orvos semit sem javit vagy ront a helyzeteden.

Sőt a legtöbb esetben nem is számit hogy mit csinálsz.

Az ember a lényeg. A tulajdonságaid.

Aki te vagy.

Szolitsdmeg nyugodtan,ha kosarat kapsz első körben az nem családod vagy a munkád miatt lesz,hen mert nem tetszel neki. Azon pedig sem a diploma sem a rendezett család nem segìthet..

2023. okt. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
En ossze allnek diplomas novel is ..udv egy szakadt csoro albis.
2023. okt. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

3. Köszönöm, ez a válasz megnyugtatott 🌞

Egyébként igen, értem amit mondasz, mert nekem sem az imponál hogy ki mit végzett, csak legyen értelmes, kultúrált :)

2023. okt. 3. 10:19
 6/23 anonim ***** válasza:
56%

Nem orvos család,de ismerkedtem ilyen családból származó sráccal.

Én művelt vagyok,de a családi életem egy katasztrófa.

Eleinte persze jöttek a szép szavak,hogy neki ez nem számít,de mindig láttam rajta,hogy zavarja.

Nem is kellett sok idő,elhagyott egy olyan nőért,aki bár nem művelt,minta és jó családból jött szintén,vele eljátszhatják a hatalmas arisztrokrata családot.

Kaszton belül házasodnak ők,hidd el.

Úgy dobott az életéből,olyan törlést csinált,mintha az életben nem is léteztem volna..

Holott nekem ő volt a minden.

Ne kezdj ilyen emberrel! Mindegyik ad a külcsínre,a szerelemnél sokkal fontosabb nekik,hogy kifelé mit látnak róluk.

2023. okt. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Még mindig sokkal gyakoribb a diplomás férfi - nem diplomás nő, mint fordítva.
2023. okt. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
6, hát ez szomorú, pedig együtt fel lehetne építeni egy szép életet.
2023. okt. 3. 11:48
 9/23 anonim ***** válasza:

Ilyenböl is csak 1et ismerek. A ffi ráadásul kb:3honapot dolgozott a szakmájában.

A nő pedig nővérke volt. Már nem az.

2023. okt. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ez nem csak arrol, szol, hogy kifele mit mutatnak. Problemas, elvált csaladbol jovo gyerek ezt a mintat viszi tovabb, jobban hajlanak arra, hogy valassal oldjanak meg dolgokat. Az en szuleim is együtt vannak 35 eve, nalam is szempont volt parvalasztasnal a masik csaladi hattere. 31/N
2023. okt. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!