Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy rendezett családi hátterű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rendezett családi hátterű, szakmailag kiváló úton haladó férfi szóba állna egy másabb családi hátterű nővel? Mi a fontos nektek egy nőben?

Figyelt kérdés

Aki nekem tetszik mondhatni nagyon szép háttérrel rendelkezik. Szülők már 40 éve együtt vannak, jól szituált orvos család, tanult szintúgy orvosi pályát választott fiúkkal.

És itt vagyok én, akinek a szülei elvaltak, nem beszélnek egymással, és egy átlagos munkát végzek.

Nagyon jó külsejű pasi, én is szép vagyok, összeillenénk. Csak hát feszélyez, hogy neki presztízs szakmája van, én pedig csak úgy vagyok, nem tudom mennyire férnék a képbe. :) mondjuk hátországnak tökéletes vagyok, tudom hogy sokszor a férfiak erre vágynak és nem érdekli őket hogy a nő milyen kiemelkedő eredményeket tett le az asztalra, ha megadja nekik a figyelmet és a szeretetet. Csak mégis bennem van ez a kétely, ami miatt nem merem megszólítani, nehogy kosarat kapjak hogy nem érek fel hozzá.

Szóval kedves pasik, mi a fontos egy nőben?



2023. okt. 3. 09:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
84%
Először olvasva a kerdest egyértelmű lett volna a valasz hogy nem számít, de dokiknal ritkább eset amikor összejönne egy egyszerűbbel. Van esély nem mondom hogy nem , csak egy kicsit másabb világ. Ezt sok ápoló ismerősöm mesélte
2023. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Meg kell próbálni. Manapság megint jobban kasztosodik a társadalom, mint 40-50 éve, de nem törvényszerű.

Inkább az eltérő műveltségi szintből eredő eltérő kultúrafogyasztási szokások, viselkedéskultúra az, ami azoknál is gondot okozhat, akik nem sznobok a párválasztásnál. Pl. az egyik klasszikus zenét szeret otthon hallgatni és sok könyve van, valamint finomabb a modora, a másik szinte sose fogyaszt magas kultúrát, tévézik és pletykalapokat olvas, valamint nyers, durva a modora. Emiatt van ritkán vegyes kapcsolat az értelmiség és a munkások között. Természetesen köztük se mindenki olyan, mint fentebb jellemeztem, de a többség igen és ezért a két világ nem vonzza egymást.

2023. okt. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Igen, az első kategóriába tartozom a felsorolásodból, csak nekem szakmám van, nem diplomám :)

Visszaemlékezve az egyik kedves bók amit kaptam egy nálam 30 évvel idősebb személytől jött. A műveltségem és a széles látóköröm dícsérte, nagyon jól esett :)

2023. okt. 14. 09:07
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!