Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beszéljünk róla. Kinek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljünk róla. Kinek mi a gondja, problémája a leszólítással, megszólítással?

Figyelt kérdés
Elsősorban érveket várok. Ellene és mellette.
2010. okt. 17. 10:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
4. válaszoló nincs egyedül.
2010. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ma láttam ezt a műsort ezen az n az adón Made - Rövidre vágva MTV Music Television
2010. okt. 17. 17:16
 13/16 A kérdező kommentje:
Még be sem fejeztem a mondatomat és máris elküldte a rendszer. Megáll az eszem. Szóval van a randizásról szóló műsor a MTV Music Television adón: ez pedig a sorozat címe:Made - Rövidre vágva. Hétköznap szokott lenni, meg vasárnap. Hasznos tippek vannak benne az ismerkedésről, önbizalom erősítésről, öltözködésről, leszólításról. Egyszer egy magányos lányt, máskor meg egy magányos srácot mutat be. És Mentorok segítenek nekik ezeknek a problémáknak a megoldásában. Szerintem érdekes.
2010. okt. 17. 17:22
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyet értek azzal, hogy talán elég lenne először nézni. Ha látod a szemében hogy észre vette hogy nézed és viszonozza azt miért ne lehetne oda menni. Akinek épp van barátja vagy akinek nem kelted fel az érdeklődését azt szerintem lehet látni. Nem értem mi itt a probléma.
2010. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Fuuton ***** válasza:
Ha meg van barátja? Akkor meg szerelemben és háborúban mindent szabad.
2010. okt. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 kriszti77 válasza:
Én nem szeretem ha utcán leszólitanak se jármüvön de azt sem ha nem szimpi és folyamatosan bámul stb....
2012. nov. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!