Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beszéljünk róla. Kinek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljünk róla. Kinek mi a gondja, problémája a leszólítással, megszólítással?

Figyelt kérdés
Elsősorban érveket várok. Ellene és mellette.
2010. okt. 17. 10:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
-lány vagyok és így kicsit gázabb..+ nem vagyok valami szép
2010. okt. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én mindig kínosan érzem magam, ha sok ember előtt (pl villamoson) jön oda hozzám egy fiú. Én nem szeretem. Már csak azért sem, mert van barátom.

21/L

2010. okt. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha leszólítok egy idegen lányt, muszáj a külsőm alapján megítélnie, így eleve esélytelen a dolog.
2010. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Egyszerűen nincs kedvem hozzá...

tudom hogy menne, de nincs meg a késztetés h embereket ismerjek meg...

ki ő nekem? és mit akarnék tőle...ha az se hat meg él-e v sem...

2010. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Villamoson még nem próbáltam, ott szerintem nem olyan jó.

De azért gondolom nem esik rosszul, ha valaki normális keretek között bókol. Vagy igen?

Lányt meg lehet szólítani egy ártatlan kérdéssel is.

Általában mindenki elégedetlen külsejével. Legyen az telt, vékony, létra vagy törpe. Hogy ki a szép az nézőpont kérdése.

Kifogásokat pedig könnyű teremteni.

2010. okt. 17. 11:25
 6/16 anonim ***** válasza:

Ronda vagyok és a köszönésen kívűl nem tudnék semmit sem mondani.

21F

2010. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nyilván mindenkinek jólesik, ha felkelti valaki érdeklődését. De ezt azzal is a tudomására lehet hozni a másiknak, hogy nézed. Vagy köszönsz neki. De mondom, nekem mindig olyan kínos, ha leszólítanak valamivel. Például legutóbb egy srác a fülbevalómat dicsérte meg, hogy milyen szép, és hol vettem. Ezt így villamoson (4-6). Kínos, na...

21/L

2010. okt. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy :) Ha például a kiszemeltet csak egy adott helyen pl buszon látom, és szeretném őt megismerni, akkor nincs mese, abból a helyzetből kell kihozni valamit :) Számolok azzal hogy nem úgy alakul a dolog ahogyan szeretém, vagyis elutasítanak, ami kellemetlen szituáció neki is, nekem is. Ezért próbálom őt olyankor megszólítani amikor négyszemközt tudunk beszélni, ilyen alkalmat elcsípni viszont nem egyszerű ebben a helyzetben.

A másik problémám az, hogy nagyon ideges vagyok mikor végre elhatározom, na akkor most megszólítom. Volt már, hogy emiatt halasztottam el a kiszemelt megszólítását, éreztem hogy remegne a hangom ha elkezdenék beszélni :)

Harmadik probléma pedig nyilván az elutasítástól való félelem, valamit az, hogy hogyan reagál majd a hölgy hiszen nem is ismerem, lehet hogy hozzámvág egy féltéglát majd lefúj gázspray-vel. :P

2010. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Fuuton ***** válasza:

Talán majd ez segít, ha pl. már szólítanád le, akkor tedd azt, hogy úgy szólítod meg, mintha nem is érdekelne, az jól bevált trükk, hogy: kis idegen akcentus, Helló, te tud segíteni nekem, én talál merre hipermárket?

A lány természetesen nem mondhatja, hogy nem segít, mert akkor már alapból bunkó,majd a később a fáradozásaiért meg meghívod egy italra, megismered,majd bevallod, hogy már 1000 éve itt élsz, az akcentus csak álca volt, hogy leszólítsd.Aztán megmondod neki, hogy szeretnél vele találkozni máskor is. Aztán meg már csak rajtad múlik a dolog. kb. ennyi jutott eszembe.

16/F

2010. okt. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én tuti örülnék, ha egy srác ilyet csinálna, nagyon nagyot lök az ember lányának az önbizalmán:D 18/L
2010. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!