Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért okoz gondot leszólítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért okoz gondot leszólítani nektek egy lányt utcán vagy bárhol?

Figyelt kérdés

Amikor benéztem ide, állandóan ezekkel a kérdésekkel találkoztam. Mindig más és más megfogalmazásban.

Szerintem bolhából csinálnak egyesek elefántot.


2010. okt. 16. 18:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ez sokkal kényelmesebb, mint nagy szenvedések árán összetörni ezt a negatív egót.
2010. okt. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Pua tag. De hallottam felőlük. A tanfolyam úgy 80 ezer.Kicsit soknak találom pár kamasz gyerek tanítását a helyes csajozásról.

Ilyen erővel én is tarthatnék előadásokat. Nem egy nagy dolog. Még jóképűnek sem kell hozzá lenni. Van egy haverom aki rusnya mint az ördög, de a kisugárzása miatt szeretik a nők. Ahogy ő mondaná a SÁRM.

2010. okt. 16. 18:39
 13/21 anonim ***** válasza:

Mert ha nem úgy alakul ahogyan szeretnéd, akkor kellemetlen neked is, neki is, ha később is látjátok még egymást.

Tapasztalat...

2010. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod :P
2010. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
20 fölött vagy...
2010. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Valaki azt írta, hogy mivel nem néz ki jól, nincs esélye a lányoknál.

Ez már bocs,de ostobaság. Minden lány szereti, ha megjegyzést tesznek a szépségére.

2010. okt. 16. 19:39
 17/21 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy megdicséred, bókolsz neki. Másik dolog az, hogy akarsz is tőle valamit amivel akár már meg is ijesztheted, és szegény lány attól parázik, hogy mit akar tőle ez a troll. Érzed a különbséget? :)
2010. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Én csak azt mondom, ha valaki találkozik egy olyan lánnyal aki megfelel az ízlésének, bejön neki,azonnal lépjen, mert második lehetőség már nem lesz. Egy perc alatt minden eldől. Igent vagy nemet kapunk.

Egy Sziát gondolom mindenki ki tud ejteni a száján, és szerintem még egy kérdéssel is meg tudja spékelni. Persze, ha nincs szájzára. Ezen meg a fogdoki segít.

2010. okt. 16. 20:10
 19/21 anonim ***** válasza:

A tanfolyam 80ezer? Nem mexék cége jelenti azt, hogy pua.

Szarni beléjük, a puaság életstílus.

2010. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Egy csajszi akart meghívni egy ilyen közösségbe egyszer. Ő náluk dolgozott, de valahogy nem akartam puásokkal társalogni és azt a sok hülyeséget hallgatni.

Egyszer beleolvastam a Zsedényi Csaba vagy hogy hívják könyvébe ami erről szólt hát jót mulattam rajta. Szegény srácok meg jóhiszeműen megveszik. Marhaság.

2010. okt. 16. 20:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!