Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért okoz gondot leszólítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért okoz gondot leszólítani nektek egy lányt utcán vagy bárhol?

Figyelt kérdés

Amikor benéztem ide, állandóan ezekkel a kérdésekkel találkoztam. Mindig más és más megfogalmazásban.

Szerintem bolhából csinálnak egyesek elefántot.


2010. okt. 16. 18:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Azért mert gátlásaik vannak. Különbözünk! Lehet hogy ők meg meg mernek tenni egy olyan dolgot amit te nem, nekik az "kis" dolog, de neked nem...


Nem lehet mindenki ugyanolyan!

2010. okt. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Sztem aki jól néz ki, annak önbizalma is van, és nem gond neki az ismerkedés. Aki ronda (pl én :) ), az meg tudja h úgysincs esélye.
2010. okt. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
de én jól nézek ki és mégis fosok leszólítani egy lányt. :(
2010. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nézőpont kérdése ki a szép és ki a ronda.

Engem is utasítottak el nem is egyszer. Na és akkor mi van? Én sem jövök be minden csajnak.

Olyan szöveg pedig nincs ami minden nőnél használható.

A leszólításnál kétféle van: direkt(amikor nem titok, hogy szeretnéd megismerni illetve az indirekt(amikor egy ártatlan kérdést intézel hozzá).

2010. okt. 16. 18:15
 5/21 anonim ***** válasza:
Én szerintem ha leszólítasz vkit és nem jön be a dolog, akkor se dől össze a világ :) csak oda kell állni. majd később jót röhögsz a helyzeten.
2010. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Különben sokkal nehezebb társkeresőn ismerkedni. Tapasztalatból mondom, hiszen ott nem tudom, hogy az illető valóban létezik. Tisztelet a kivételnek.

Viszont utcán vagy bárhol lát és hall. Egy perc alatt eldől minden. Társkeresőn 5-6 levél után

2010. okt. 16. 18:17
 7/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, te pua vagy? :D


Azért félnek odamenni, mert rettegnek a sikertől. Nem a kudarctól. Egy alacsony önértékelésű ember megijed attól, hogy siker esetén kiderül: ő nem az a lúzer, akinek egész életében gondolta magát. A lúzer-egója fél a megsemmisüléstől.

2010. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A lúzer-egóm legyőzhetetlen :D
2010. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Boldog életed lesz. xD
2010. okt. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ez van, már lerendeztem magamban. Úgyis szükség van lúzerekre, hogy legyenek nyertesek.
2010. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!