Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális dolog, hogy 3 nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy 3 nap írogatás után hívásozni akar?

Figyelt kérdés

3 napja kezdtünk el írogatni és már hívni akar.


Más is volt úgy, hogy nem akart még ennyi idő után hívásban beszélni? Vagy 3 nap után már "illene"?


Ami nekem közrejátszik abban, hogy nem szeretnék még vele "élőben beszélni", hogy eléggŕ kiestem az angolból vele meg így beszélek. Tudnék, de azt érzem, hogy még kellene egy kis idő. Ezt meg fogom neki mondani.


De a lényeg az, hogy a tempó amúgy normális?


2023. aug. 6. 20:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

19# vagyok. Azért reagálok így kedvesem, mert ez az oldal tele van olyan kérdésekkel, amik az inkompatibilis kultúrákból adódó problémákat hirdeti. Erre itt vagy te is, aki marhára ácsingózik egy külföldi férfira, vidáman chatel, de "hívásozni" már nem akar, mindenféle ostoba kifogásokra hivatkozva. Kérdésedre válaszolva igen, normális dolog.

Én akivel online megismerkedtem nagyon hamar "hívásozni" kezdtem, amit én magyarul inkább telefonbeszélgetésnek, vagy csak telefonálásnak hívnék. Mindezt azért, hogy halljam a hangját, megtapasztaljam a reakcióit, mert ezek rengeteget elárulnak a személyiségről, és jól kiszűrhető, ha valakivel nem vagyok egy szinten.

Ha viszont megszólalni nem mersz angolul, meg furcsának találod, hogy "hívasozni" akar, akkor mégis mi a jó francot vársz ettől az egésztől? Vagy annyi a lényeg, hogy jobban érzed magad attól, hogy kiírtad magadről, hogy angolul társalogsz?

Keress rá a libanoni udvarlójával szenvedő sorstársad kérdésére, talán ad egy kis tippet a távkapcsolatok meg más kultúrák ütközéseiről.

2023. aug. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!