Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 hét napi irogatás után sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hét napi irogatás után sem hív még el találkozóra a fiú, akkor valószínű, hogy nem is akar semmit?

Figyelt kérdés
Ráadásul egy városban is lakunk és heti szinten szoktam őt látni.

2021. szept. 19. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem kérdezel rá?
2021. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem feltétlenül, van aki hónapokig írogat, mert valami perverz ötlete, hogy először meg akarja ismerni a másikat, meg ettől érzelmeket vár.
2021. szept. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem értem ezeket az embereket, hogy mi a f*szért akarnak sietni ennyire...
2021. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, annyir azért nem akar tőled semmit. Elbeszélget veled, de ennyi, van neki más.

Vagy olyan gyámoltalan, hogy nem meri azt mondani, hogy találkozzunk.

Lény Te a férfi és mond neki egy időpontot, hogy találkozni szeretnél ele. ha nemet mond, akkor hagyd. Én pár nap múlva már biztos mondtam volna neked, hogy randizzunk!

2021. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem derul ki, milyen kontextusban kezdodott ez az irogatas.
2021. szept. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Soka arra akarnak utazni hogy csak online(azaz minden tett nelkul)"bemelegitsék" a csajt, az érzelmeket taplaljon, online akarják fűzni arra is hogy majd lehessen csók is, es csak ugy látják az ertelmét a randinak ha a lány már félig "megvan", szabad az ut a tapihoz csókhoz esetleg szexhez is.


Az online pötyögesnél vagy ilyesmiknék a nyugis fotelből többet nem szándékoznak a kapcsolatba (ill annak alakulásába tenni)

2021. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
*En helybol dobom az olyat is aki neten elore le akarja velem azt zongorazni h megcsokolhat e randin meg ilyesmiket.
2021. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapot adnék neki
2021. szept. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy városban is laktok, akkor valószínű, hogy csetpartner vagy és helló.
2021. szept. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!