Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a férfi eltűnik kb fél napokra kb minden nap? Amikor az elején mikor irogattunk egymásnak (neten találkoztunk irogatás után) sokszor elérhető volt. 1 hónapja találkoztunk.

Figyelt kérdés
Sokat dolgozik de amikor nem dolgozik akkor is keveset ír. Ki van neki kapcsolva a Messengere is pl vagy inkább csak nem használja órákig. Smst ha küldök azt is csak órák múlva nézi meg. Van hogy hívom, nem veszi fel a telefont. Ráadásul messze lakik így nehezen tudunk találkozni.Van valakije? Szokott ő is keresni, sokszor ír reggel hogy "jó reggelt" de kevésszer ír nekem úgy általában. De szokott azért rám írni csak úgy. Pl este 8-9 után nem igazán szokott írni. Hamar elalszik vagy nem tudom. Este 7ig dolgozik de nem minden nap. Vagy ennyire nem igényli a beszélgetést? Mondtam már neki hogy beszélgessünk többet.
2022. szept. 12. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Dolgozik, családi, baráti életet él, művelődik, kirándul, horgászik, értelmes, valós életet él, és nem folytat tartalmatlan purparlékat.
2022. szept. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig 2x találkoztunk, most fogunk elvileg megint találkozni. Élőben is majd megkérdezem de nem tudom hogy mit fog mondani, gondolom azt hogy ezt meg azt csinált,kíváncsi vagyok ti mit gondoltok,volt e nektek ilyen.
2022. szept. 12. 17:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csaladja van
2022. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elvileg nincs neki. Be szeretne mutatni az anyjának. Gondolom ha lenne családja nem akarna bemutatni neki.
2022. szept. 12. 17:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez igaz

... remeljuk, nem csak hiteget

2022. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom ég és föld online és élőben. Ő is elfoglalt, de ír rendszeresen, bár nekem sem válaszol azonnal, s nem is ír sokat. Élőben meg nagyon közlékeny és odaadó. Azt hiszem, ez nekünk nőknek fontosabb, meg több időnk is van rá, mint a férfiaknak.
2022. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Úgy érzem hogy tényleg szeret, odavan értem csak rossz hogy ilyen keveset tudunk beszélni.
2022. szept. 12. 18:10
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7. Próbáljatok majd gyakrabban találkozni személyesen.
2022. szept. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megy a hal a Tiszán.
2022. szept. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9!

Én még nem láttam olyat halat amelyik menne. Küldj egy videót hogy hogy megy!

2022. szept. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!