Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az első randin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shyra kérdése:

Szerintetek az első randin, amikor először találkoztok személyesen (netes ismerkedés) miért érinti a férfi a lábát a lábadhoz, amikor egy asztalnál ültök?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
NA VAJON?
2020. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Viszketett neki.
2020. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre már én is azt mondom, tini kategória odébb van.
2020. aug. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tinik vagyunk, 50 felettiek
2020. aug. 11. 13:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Szeretné, ha ruha nélkül is összeérne a lábatok...

Ha Neked gyors ez a tempó, akkor óvatosan húzd el a lábad, vagy ülj le szemben vele.

Megértelek, ha szex előtt jobban meg akarod őt ismerni. Ha továbbra is így nyilvánul meg feléd, akkor alighanem csak szexet akar, mert éppen nincs neki más, vagy úgy gondolja, hogy még nem tombolta ki magát eléggé.

Ffi.

2020. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Csak véletlenül ér hozzá, mozgatja a lábait, próbálja összeszorítani a seggét, hogy ne fingja el magát...legalább is hangosan...
2020. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül volt. Rákérdeztem, de azzal magyarázta, kíváncsi volt rá, mennyire szeretem a közelséget, ha simogatnak. Ez olyan teszt féle volt, én úgy gondolom.
2020. aug. 11. 13:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, jól gondolod: meg akarta tudni, hogy meddig mehet el nálad, már az ismerkedés legelején (nem számítva a netes kapcsolatot).

Ffi.

2020. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ebben nincs logika, hogy már az elején meg akarta tudni, meddig mehet el nálam, hisz egy párkapcsolathoz hozzátartozik a szex is.

Egyébként csak több találkozás után volt szex.

2020. aug. 11. 14:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A kérdésedben az első személyes találkozóról írtál, amikor a férfi a lábadhoz tolta a lábát. Azt kérdezte, hogy ezt vajon miért teszi. Erre néhányan olyan választ adtunk, hogy meg akarta tudni, meddig mehet el nálad az első randevún. Most meg már néhányszori szexról írsz...

2020. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!