Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 30as nők:Ti kb. mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30as nők:Ti kb. mennyi idő után találkoztok először a férfival online ismerkedésnél és mi alapján döntitek el, hogy jó lenne találkozni?

Figyelt kérdés

Azoknak a nőknek érdekelne a véleménye leginkább, akik tartósabb kapcsolatot szeretnének.

Előre is köszönöm szépen :).



2019. dec. 29. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hétig beszélgetnék vele online. Ennyi idő alatt kiderül, hogy érdemes-e vele személyesen találkozni, vagy sem.
2019. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is legalább egy hét után :)

Aki azonnal talit kér az gyanús és nekem inkább ijesztő mint vonzó.

2019. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
És akivel véletlenül személyesen összefuttok, azokat hogyan távolítjátok el, hogy meglegyen személyes találkozó előtt az 1-2 hét beszélgetés? Nevetséges. :D
2019. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akár pár hónap is lehet. Attól függ milyenek a netes levelezések/beszélgetések. Nem szeretem, ha sürgetnek, mert nem vagyok időmilliomos.
2019. dec. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat :).
2019. dec. 30. 09:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Változó, attól függ hogy mennyire érzem azt hogy jók lennénk együtt, hogy mennyire klappol minden mikor online kommunikálunk.

Volt már olyan is hogy majdnem egy évig irogattunk találkozó előtt (jó fokmérője is volt hogy tényleg akar és kitart akkor is ha nem dobom oda magam rögtön) de olyan is előfordult hogy nem sokat beszéltünk online és találkoztunk.

Egyébként az eddigi tapasztalataim alapján akiket sokáig várattam azokkal hosszú, tartós és mély lett a kapcsolatunk miután átültettük a valóságba, akikkel pedig azonnal találkoztam azokkal csak futó kaland lett.

2019. dec. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!