Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya emberek hogyan tudnak úgy ismerkedni, hogy a képükkel nem élnek vissza mások? (online ismerkedésnél)

Figyelt kérdés
Nyilván kell képet küldeni ismerkrdés elején, de mi a garancia arra, hogy ez nem kerül ki napiszarra vagy hasonló oldalakra? Hogyan lehet ezt elkerülni?

2019. ápr. 16. 04:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs az elírások miatt, telóról vagyok
2019. ápr. 16. 04:10
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Ez a kérdés csak azért nem kerül ki napiszarra, mert nem igazán vicces.
2019. ápr. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Sehogy. Volt is már rá példa, konkrétan ide rakta ki egy csaj.
2019. ápr. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Nőknek nem tudsz elég jóképü lenni,mert mindig belekötnek mindenbe..
2019. ápr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs rá garancia
2019. ápr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Napiszar a maga módján jobban ért hozzá: az elutasítottak zöme nem töhejesen ronda hanem olyan mint 100ezer másik de hátszél nélkül. Az én képemet kiraknák ide vagy oda akkor azt gondolnák nem vagyok nagy durranás. De azt nem értenék mi az apropó a mutogatásomon mert extrém ronda sem vagyok. Ez,vagyis a külsőm a párkeresési sikertelenséghez elég, ahhoz hogy valaki rajtam trollkodjon ahhoz viszont kevés
2019. ápr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs napiszar értéke annak, ha egy nem előnyös külsejű, de láthatóan magára igényes, ápolt illető ismerkedni akar. Aki meg az igenytelensége miatt (is) ronda, az magára vethet, mert vannak dolgok, amiken igen is lehet változtatni.

Nagyon sok olyan srácot látok nap, mint nap, akik ugyan nem jóképűek, de a fő baj, hogy ápolatlanok, büdösek, igénytelenül öltözködnek. Ezeken lehet változtatni.

2019. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg a napi alfahím rovatot, ilyenekkel van tele
2019. ápr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!