Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti örülnétek ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti örülnétek ha így megkeresne titeket egy férfi akivel korábban találkoztatok?

Figyelt kérdés
Voltam egy programon, ahol nagyobb társaság verődött össze és ott volt egy lány, aki megtetszett és dumáltunk egy keveset meg jókat nevettünk és mosolyogtunk egymásra, de nem volt olyan az alkalom, hogy bármi több is kisüljön belőle,mert én is meg ő is más társasággal jött az eseményre, viszont az eseményben facebookon megtaláltam és arra gondoltam, hogy megkereshetném ebben a formában. Lányok, ti örülnétek neki?
2021. jún. 13. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy itt ki minek örülne, az a csaj egy másik ember. Ha akarod, keresd meg!
2021. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg:)
2021. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Írjál neki nyugodtan. Itt most pont az a helyzet állt elő, hogy nem a "semmiből" írnál rá, van egy kis alap már.

Próbáld meg, ha érdekel a lány.

2021. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Minden alkalom "olyan" alkalom, ha van benned kurázsi.
2021. jún. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden annak fuggvenye, tetszettel-e neki. Nem az donti el, mit hogy csinalsz. Tegyel probat.
2021. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!