Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális dolog, hogy 3 nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy 3 nap írogatás után hívásozni akar?

Figyelt kérdés

3 napja kezdtünk el írogatni és már hívni akar.


Más is volt úgy, hogy nem akart még ennyi idő után hívásban beszélni? Vagy 3 nap után már "illene"?


Ami nekem közrejátszik abban, hogy nem szeretnék még vele "élőben beszélni", hogy eléggŕ kiestem az angolból vele meg így beszélek. Tudnék, de azt érzem, hogy még kellene egy kis idő. Ezt meg fogom neki mondani.


De a lényeg az, hogy a tempó amúgy normális?


2023. aug. 6. 20:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem normalis egy híváson szorongani.
2023. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem az. Mint említettem, főleg amiatt, hogy teljesen biztos magamban nem vagyok a nyelvet illetően.
2023. aug. 6. 21:05
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem is leszel teljesen biztos, ha nem kezded el valamikor és ilyen helyzetekben kívül nem is nagyon lesz itt Magyarországon lehetőséged erre. Kivéve, ha külföldön élsz, de ez nem derült ki a kérdésedből.
2023. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Őszintén, mi a francnak írogatsz vele, ha egy telefon meghaladja a képességeid? Szerinted mi lesz ebből? Kapcsolat egész biztosan nem.
2023. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem rossz a nyelvtudásom, csak kevés az önbizalmam.
2023. aug. 6. 21:13
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Legalabb jo tesztnek.

Ha hivas kozben nem tudsz oldódni semmire nem is lenne jo a pali.

Ha viszont egy örömteli jo csevej lesz belole akkor egy húron vagytok.

Igy is alig nyelvtudással is.

2023. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
En tul sok energiat nem fektetnek irogatasba, ha azt sem tudnam, hogy kell elkepzelni a masikat. Itt most teged. Huzod az idejet foloslegesen.
2023. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális dolog! Nem minden ember egyforma, és nem mindenki akar ugyan úgy ismerkedni - az is tök normális, ha valaki szóban akar beszélni hamar. Van aki írogatni se nagyon szeret, hanem minél hamarabb találkozni!

Ugyan mit fog változni a nyelvproblémád pár nap alatt? Semmit... Ha ennyire nagy probléma neked a beszéd, akkor talál nem külföldi fazonnal kellene ismerkedned.

2023. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyors. Ha aznap nem beszéltünk soha nem lett találkozás.
2023. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet.
2023. aug. 6. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!