Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nőnek hányadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek hányadik randin illik felajánlani,hogy most ő fizet?

Figyelt kérdés
Most lesz a 6.randim és a nő még idáig egyszer sem ajánlotta fel,hogy most ő fizet....vagy ez normális dolog?

2023. aug. 5. 19:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
12%

15 - Anyóka!

Az ebédet kifizetheted, után a fehérjémet grátisz megkaphatod!

2023. aug. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
54%
Bár nem a 15ös vagyok,de szopni ingyen szoktam,nem egy kóláért.Ha csóró vagy vidd sétalni.Régen még a barátnőim barátjai is simán elhivtak minket akárhova,pedig nem velünk dugtak.Az iskolás fiúk nem virnyákoltak a pénz miatt,a felnőtt,dolgozó férfiak pedig igen?Tényleg érdekes világ van.
2023. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
48%

21

Mint mondtam, nem fizettem/fizetek soha sehol! Viszont olyan szar nő nem lehetek, ha elvettek felesegül.

Az pedig, hogy fizetsz, alap, de ezért nem köteles egyik nő sem lesz*pni! Mert neked nem kötelező sehol fizetni! Soha senki fejéhez nem tartottam pisztolyt, hofy "márpedig te fizetsz"! Önszántukból tette mind!

Nekem ez kivaloan bevált abban a 7 evben amig randiztam!

2023. aug. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
24%

Persze hogy kell a nőnek is fizetni, mert így csak a pénzre hajtanak, ha nem.

Hiába hisztiztek, az első 2 randi után így illene...

2023. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Sunshinedoll ***** válasza:
59%

Lehet olyan helyekre viszed, amit nem tud megengedni magának.

Másrészt meg szerintem nincs olyan, hogy mit "illik". Mindenki elvárja, azt, amit. Ha szerinted elvárható egy nőtől, hogy x randi után ő fizessen, és te olyan nővel randizol, aki nem ajánlja fel, akkor vagy megemlíted neki, megbeszélitek, vagy pedig nem randizol vele többet.

Ha egy nő meg olyan pasit akar, aki minden randit fizet, és a pasi rászól, hogy most fizessen ő, akkor vagy megmondja neki, hogy ő ezt nem így szokta, vagy kifizeti és nem randizik azzal a pasival többet.

Szóval itt nincs illik-nem illik, mindenki olyan emberrel randizzon legközelebb, aki megfelel annak, ami neki kell.

2023. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
26%
Túl sokat elvártok csajok...
2023. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
47%
Az első randin.
2023. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!