Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A randikon megosztva illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A randikon megosztva illik fizetni, felváltva vagy csak a pasinak?

Figyelt kérdés

Eddig egy hosszabb ismerkedésem volt, ahol a férfi fizetett állandóan és fel sem merült, hogy én fizessek. Szerintem örült, hogy vagyok neki, és ez nem zavarta.


A mostani második pasi, akivel ismerkedek, azt mondta ő nem tud mindent állni.


Tapasztalok ilyet is olyat is. Nem tudom, hogy melyik a jobb, de sejtem, hogy a felesbe, vagy az első pár randin a férfi.


2023. júl. 1. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne másokhoz mérd, hanem beszéljétek meg az aktuális partnerrel.

Ha ő nem tud mindent állni, tök mindegy, hogy az xy pasija meg igen.

Nálunk a párom a randizós fázisban sosem engedett fizetni, de ez nem jelent semmit másokra nézve.

2023. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem első randinál mindig a férfinak.

Most egy kávét csak megengedhet,itt nem luxus étteremről van szó...

De ez alapfokú udvariasság.

Későbbi randikon meg simán megbeszélheti a két fél.

2023. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
MINDIG a férfi fizet! Ez az én véleményem! Nekem kiváloán bevált szóló koromban, amig randiztam. Ugyanakkor, itt az a kérdés, hogy te hogy gondolod. Én szóba sem állnék olyannal, aki még ennyire sem képes
2023. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A meghívó fél fizet.
2023. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Én nőként mindig figyeltem arra hogy ha a pasi fizetett egy valamit akkor a következőt én álljam. Szerintem ez így fair.
2023. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Menjetek setalni vagy parkba.
2023. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként első randin egy sétával megelégszek. Aztán majd mehetünk ide oda ha úgy van...aztán egyszer Én egyszer a másik fizet. A nagyobb költségű programokat kb felesbe.
2023. júl. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!