Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az emberek ha azt látják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek ha azt látják, hogy külsőre nem illik össze egy pár akkor minden erővel azon fognak dolgozni, hogy összeveszítsék őket és szétmenjenek?

Figyelt kérdés
Van ennyire gyarló az emberi faj?
2023. jún. 18. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy “az emberi faj”?

Különféle emberi tulajdonságok léteznek. Van ilyen is, olyan is.

Vannak primitívek és intelligensek is.

Kinek mi köze ahhoz, hogy mások kivel alkotnak párt?

Ha szeretik egymást, nem tudják őket szétválasztani, lerúgják magukról a kéretlen belepofátlankodót. Ennyi.

2023. jún. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenre a környezetemben még nem volt példa.


max féltékenység, vagy irigység miatt próbálták szétszakítani őket

2023. jún. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már ilyet, de ez azért volt mert az adott férfira egy másik nő is "igényt tartott", nem tudta elviselni, hogy a pasi nem vele volt hanem a másik nővel. Úgy gondolta hogy "rangban" ő illik jobban a pasihoz, és nehogy már elhappolják előle. Meg is tett mindent hogy szétmenjen a pár (pletykálkodott, keverte a sz*rt, áskálódott, ott tett keresztbe ahol csak tudott).
2023. jún. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én láttam ilyet. Az szúrta az emberek szemét, hogy a nő sokkal idősebb volt. Hiába érvelt a srác, hogy de nagyon jól néz ki és pont az is megfelel neki, hogy nem szeretne gyereket ő sem egyáltalán. Minden szinten uszították, hogy hagyja ott megbánja, elvesztegeti rá a fiatal éveit.
2023. jún. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos vannak ilyen alja emberek, de én megválogatom a környezetem, így max filmben láttam ilyet.
2023. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Némely helyen lehet hogy elofordulnak ilyen emberek sajnos, hogy random nem tetszik nekik hogy az a ket ember egyutt van. Van ilyen is, de ezek extrém példák.


De nem ez a jellemzo általánosságban a társadalomra.


A normális emberek nem foglalkoznak azzal, hogy ha párt látnak az utcan hogy osszeillenek-e vagy sem es nem is szőnek terveket hogy random szetvalasszanak parokat csak mert nekik nem tetszik.


Bizonyos kirivo viselkedesu part latva maximum csak megjegyzik az emberek magukban, hogy ez a két ember nagyon nem illik össze, de amugy nem foglalkoznak veluk. Ők valasztottak egymast egyeni szocproblemajuk tipusu reakciok lennenek.


Pl. Lattam mar tobbed magammal utcán elottem setalo tok hangosan egymassal veszekedo part. Nem volt atrocitas csak jo hangosan veszekedtek egymassal. Elso reakciom az volt hogy tok kinosnak es cikinek ereztem hogy ilyet lattam. Es nem ertettem, hogy hogy nincs bennuk onkontrol hogy eszrevegyek, hogy korulottuk tobb ember is van, mivel kozterulet, es miert nem tudjak megbeszelni a fusztraciojukat egymassal kiabalas nelkul vagy miert nem mennek sportolni hogy a feles frusztraciojukat levezessek es igy nem csinalnak kellemetlen es senki nem kérte show-t kozteruleten.

A kovetkezo reakciom az volt hogy ajaj de necc. Ilyenkor lehet felvetodik par emberben a gondolat hogy vajon ezek az emberek osszeillenek-e, de speciel nekem ez eszembe se jutott csak minel elobb haza akartam érni es bosszanto volt hogy nem veszik a lapot hogy senki nem kivancsi a veszekedesukre es hogy ez nagyon zavaro. Nekem ott akkor csak ez vetodott fel, hogy sztereotipiat gyartanak onmagukrol sajnos es tok kinos volt hogy nem veszik eszre magukat es nem tisztelik meg a tobbi embert, sem egymast azzal, hogy nem veszekednek es nem terhelik a sajat problemajukkal az utcan kozlekedo embereket, akiknek ehhez semmi kozuk, es senki nem kivancsi ra. Lehet pitianer dolog miatt veszekedtek vagy sem, de nem fer a tobbi emberrel szemben barmi miatt is veszekedtek.


Engem speciel nem erdekelt, hogy ok osszeillenek-e vagy sem kozlekedni szerettem volna csak nyugalomban hazafelé.


A kerdeseddel ellentetben azonban van egy masik szituacio amikor az illeto nem veszi eszre hogy az a masik manipulalja es kihasznalja vagy kart okoz neki, de a korulotte levo szeretteinek egyertelmuen ordit a dolog olyankor nyilvan felrazzak az illetot es ha kell szakemberek(pl. Pszihologus, rendorseg stb.) segitseget kerik a sajat erdekeben mert ok azt akarjak hogy boldog legyen es nem azt hogy tonkre tegye az a masik.

Ilyen esetben teljesen jogos es indokolt a beavatkozas plane ha annak az embernek az eletet veszelyezteti az a masik.


Amugy nem csak egy kis területre kéne véleményezned az egész emberiséget. Maga a megfogalmazásod idézem "emberi faj" ebben a szövegkörnyezetben skatulyázónak érződik és lenézőnek.

2023. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!