Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen értékű ajándékot nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen értékű ajándékot nem illik már elfogadni egy kapcsolat randizós fázisában?

Figyelt kérdés

Nem élünk még együtt, de heti 4-5x együtt alszunk, van heti 1-2 randinapunk, hétvégéket rendszerint együtt töltjük. Szóval nem az a nagyon kezdeti fázis van már, de még nem is az összeköltözős, élettársas kapcsolat.


Tehetősebb nálam, ami egyrészt a családi hátterének is köszönhető, másrészt pedig annak, hogy más életszakaszban van, mint én. Van egy felépített, jó karrierje, egzisztenciája. Mellé befektetések tömkelege.

Én még egyetemre járok, saját keresetem nincs, a szüleim utalnak minden hónap elején X összeget. Jól elvagyok eresztve anyagilag, egy kényelmes budapesti életszínvonalon élek. De azért nem olyan szinten, hogy havi két utazás, mindennapos éttermezés, ilyen-olyan high end darabok heti szinten beleférjenek.

Ő meg ezeket szeretné megadni nekem, néha örülök és elfogadom, máskor pedig úgy érzem, nem tudom viszonozni neki eléggé.


A barátnőim szerint örüljek ennek, éljek, érezzem jól magam, felesleges ezen gondolkozzak, mert egy bizonyos szintnél az emberek már máshogy állnak a pénzhez, ezek a dolgok neki olyanok, mintha egy átlagosabb keresetű srác elhívna vacsorázni és utána moziba.

Sosem voltam még együtt senkivel, nekem már az is hatalmas dolog volt, mikor először kaptam tőle virágot... Szóval tényleg nem az a célom, hogy minél gyorsabban, minél több mindent kapjak, vagy ilyesmi.


2023. ápr. 9. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Első kapcsolatomban még egy mozimeghívás elfogadása miatt is rosszul éreztem magam (mert egyetem elején kevés pénzt kaptam otthonról és ez is luxusnak érződött).

Amióta saját keresetem van, javult a pénzhez való viszonyom és könnyebben elfogadom. Most már nem aggódok nagyobb dokgokon sem. Ha ismerjük egymás lehetőségeit, akkor tudjuk, kb mi fér bele a másiknak. Ha magától adja, akkor nyugodtan fogadd el. A magad módján viszonozhatod. Ha pl egy drága étterem meghívás, amit te nem engedhetsz meg, akkor viszonozd egy cukrászda meghívással. A gazdag embereknek sokszor nem az a fontos, hogy értékben passzoljon, hiszen ők is tudják, hogy ami nekik nem nagy összeg, az másnak gondot okoz. De jól esik a gesztus, hogy te is teszel bele a lehetőségeidhez mérten. Vagy pl saját készítésű süti. Meg gondolj bele: kivel oszthatja meg rzeket az élményeket? Más magától nem fizetne ki annyit, mert nem telik rá. Szóval vagy elmegy egyedül, vagy meghív valakit, aki fontos neki.

Szóval egyetértek a barátnőiddel. Amíg teljesen magától adja és nem tesz utalásokat hogy mit akar cserébe, addig fogadd el nyugodt szívvel. Nyilván te se utalgass hogy mit szeretnél, ne követelőzz, de írtad is. Meg néha mondd nyugodtan, hogy elég az egyszerűbb.

2023. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne görcsölj ezen! Örülj, hogy kapsz, fogadd el, köszönd meg!

Bár én kapnék..de egy kezemen össze tudom számolni, hányszor volt ilyen..

2023. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadni barmit illik, azt figyeld, mennyire adja oszinten ezeket. Ne erezd ugy, hogy tartozol emiatt barmivel. Ha latnam, hogy csak azert adja, mert ezt-azt elvar cserebe, akar szexben, akar a mindennapokban, akkor fel is ut, le is ut lenne neki.
2023. ápr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass a barátnőidre és az #1-re.
2023. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Élvezd, amíg tudod. Hamar le leszel cserélve egy fiatalabbra.
2023. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
20 évesen szerintem még nem kell emiatt aggódjak, de cuki vagy. 😂
2023. ápr. 9. 13:30
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Csak egy lúzer incel az 5. A "szép lelkű" fajtából.
2023. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%

Nem vagyok sem lúzer, sem incel, csak tudok olvasni.


Pasi = Felépített, jó karrierje, egzisztenciája. Mellé befektetések tömkelege. Feltételezem ezekből, hogy 35+ éves.


Lány = 20 éves egyetemista. Feltételezem, hogy minimum 9/10 kinézetű.


Nem kell ahhoz különösebben intelligensnek vagy tapasztaltnak lenni, hogy ebből a setupból levonjuk a konzekvanciákat. Neked is menni fog 7-es.

2023. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17%
Fogadj el nyugodtan mindent, de utána dolgozd is le :p semmi sincs ingyen, majd megtanulod hehe
2023. ápr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!