Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nőnek hányadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek hányadik randin illik felajánlani,hogy most ő fizet?

Figyelt kérdés
Most lesz a 6.randim és a nő még idáig egyszer sem ajánlotta fel,hogy most ő fizet....vagy ez normális dolog?

2023. aug. 5. 19:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
33%
Normális. 😂 Édes Istenem valami soher alak lehetsz.
2023. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Elsőn fizetem a sajátom, utána felváltva.
2023. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
42%
Nemtudom. Én sosem várnám el és nem is fogadnám el hogy a nő fizessen . Barátnőmnek hatalmas szive van és soha nem akar elfogadni semmit . Pénzt meg pláne nem . De én soha nem engedném neki hogy fizessen ha igen akkor minden nap megköszönném neki hogy milyen cuki volt és kedves és hogy nagyon köszönöm majd megölelném és kapna egy nagy puszit
2023. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%

Hány évesek vagytok? Milyen helyekre mentek?


Lehet a lány hozzáállása is, de akár az sem lehetetlen, hogy nem engedheti meg magának, hogy az adott helyeken ő fizessen.


Nekem egyetemistaként volt olyan kapcsolatom, ahol a srác mindig olyan helyre vitt, ahol a legolcsóbb étel sem telt volna ki a kis heti zsebpénzemből. Ezért is ért véget a kapcsolat, mert nem értette meg, hogy én nem engedhetek meg magamnak olyan luxust mint ő.

2023. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
24%
Ennyit nem ér az egész bástya... annyi pénzből, már egy fleshlightot is vehettél volna magadnak felcsatolható szerelékkel.
2023. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%
Nincs ilyen, hogy illik. Van olyan, aki már az elsőn is felajánlja, de lehet, hogy a csaj annak a híve, hogy férfi hív el randira és adja meg a helyszínt és a programot is, akkor a férfi fizet.
2023. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
Igen, ez a másik opció, hogy akkor állná a randit ha ő akarná, hogy az adott helyre menjetek, mert ugyebár mindenki gazdálkodjon a saját pénztárcája szerint. Nem fogom megmondani egy srácnak, hogy hova menjünk, mert ha elhívott akkor oda menjünk, amit ő tud állni és majd én is viszem oda amit én tudok. Főleg ha nem hasonlít az anyagi hátterünk.
2023. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
64%

Nem értem miért pontoztátok le a 3-ast. Az én párom is ilyen. Nem vitázunk a pénzen, én itthon gondoskodok róla, és kényeztetem, mert nekem még nincs keresetem csak a kis ösztöndíjam, ő pedig már egy éve dolgozik. Időnként amikor spórolni tudok neki valami nagyobb ajándékra vagy egy programra azt nagyon megbecsüli, mert tudja, hogy nekem ez mekkora erőfeszítés, hogy összehozzam.


Persze benne van, hogy majd ha nekem is lesz rendes jövedelmem, akkor megint másak lesznek az erőviszonyok és jobban osztozunk majd a kiadásokon.

2023. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, hogy más nő hogy csinálja, mivel csak pasikkal randizok. ☺️

Első randin maximum egy kácé vagy üdítő. A végén felajánlom, hogy fizetem a részem, mert így illik. Normális férfi meg elutasítja, és kifizeti azt a pohár akármit, mert így illik.

Második randitól igyekszem kihozni fifti-fiftire. Ha ő veszi a jegyet a moziba, én veszem a popcornt. Ha meghív egy étterembe, legközelebb én hívom. Vagy egyszerűen mindenki fizeti a sajátját. Pár randi után ez nagyjából kialakul, és addigra már ismerjük egymást annyira, hogy ne legyen kínos megemlíteni, hogy most inkább csináljunk ingyenes programot, mert le vagyok égve, vagy X helyre úgy ülünk be, hogy mindenki fizeti a részét, mert én ma végigeszem az étlapot.

2023. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
44%

"A végén felajánlom, hogy fizetem a részem, mert így illik. Normális férfi meg elutasítja, és kifizeti azt a pohár akármit, mert így illik."


Ez a kis illik színjáték annyira cringe, hogy szégyenérzetem van tőle.

2023. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!