Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nőnek hányadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek hányadik randin illik felajánlani,hogy most ő fizet?

Figyelt kérdés
Most lesz a 6.randim és a nő még idáig egyszer sem ajánlotta fel,hogy most ő fizet....vagy ez normális dolog?

2023. aug. 5. 19:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
52%
Én még sose fizettem randin.igaz 17 éve a férjemmel vagyok.Mindig ő fizetett,én vittem neki kávét,kaját.De előtte se emlékszem,hogy ha a fiú meghívott,akkor én fizettem volna.
2023. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
14%

Menj el a 7.re még fizess te.

Utána fektesd meg, kopasszon mást az ilyen. :)

2023. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csinálom hogy akinek az ötlete volt a randi, ő fizeti az első meghívást. Ha én hívtam randira, én fizetek, ha ő, akkor ő. Ha lesz további randi akkor a másik fél fizet, szóval így mindig 50-50. Soha nem tartozok senkinek semmivel.

30/N

2023. aug. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
9el egyetértek.
2023. aug. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
40%

Életemben nem fizettem soha, sehol! Most, hogy férjnél vagyok, és nyilván közös a bsz, így sem nyujtom oda soha a kártyát/kp.t!

Alap, hogy férfiként te fizetsz! Itt mar leirta egyszer valaki, hogy a nő a tásaságával fizet, mert elmehetett volna ezer másikkal, de ő téged választott, tehát a minimum, hogy te fizetsz...(egyáltalán nem baj, ha te nem így gondolod! Jogod van hozzá, a nőnek pedi joga van nem veled randizni. Ennyire egyszerü a képlet

2023. aug. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
60%

"hogy a nő a tásaságával fizet, mert elmehetett volna ezer másikkal"


Ezt a szánalmas bekébzelt dumát 😂.

2023. aug. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
71%

A férfi is elmehet mással.

ne mondd hogy ti nem vágytól a társaságunk ra. :)

2023. aug. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
81%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Mi a fene van itt, emberek, már tényleg kihalt minden férfiasság a pasikból, hogy már a randizós időszakban is azt lesik, hogy mikor fizet már végre a nő? Vagy a kapcsolatok váltak ennyire értéktelenné, hogy ennyi befektetést sem ér meg a férfi részéről, hogy UDVAROLJON? VAn még ilyen egyáltalán? Vagy csinálja azt is a nő? CSak azért kérdem, mert láttam itt már olyan kérdést, hogy a pasi vacillált, hogy akkor most neki kell-e keresnie a nőt a randi után...

Tényleg érdekelne, hogy ha ez az új trend, akkor ez abban is megnyilvánul, hogy aztán az otthoni teendőkben is már ennyire kiveszi a részét a pasi, meg a kölyköket is közösen gondozzátok, gyes és társai, meg táppénz, és véletlenül sem az van, hogy a nő nyakába van varrva az ilyesmi?

2023. aug. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
76%

Vannak itt vélemények pro és kontra.

Nem az számít, hogy mások szerint mi illik és mi nem (ez nem olyan kérdés, hogy budi után mossunk-e kezet).

Téged zavar az, hogy az eddigi 5 alkalommal mindig te fizettél. Szépen beszéld meg, hogy mostantól felváltva szeretnéd csinálni.

Ha a lányak nem tetszik, akkor véget kell vetni ennek, nem pedig itt közvéleményt kutatni.


Arra pedig, hogy a nő a társaságával fizet annyit, hogy majd a Tescoban is a jelenlétével fizessen parizerért meg vajas kifliért, ha már a kedves udvarlója számláján nem fér el több a korábbi jelenlét hozzájárulásból.

2023. aug. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
88%

#18: az a gond, hogy sajnos még a "ki fizet eleinte" kérdés sem megbízható indikátor erre. Nem garancia, hogy a felezgetős pasi nem hiszi azt, hogy a főzés, takarítás a nő dolga még anyagi felezés mellett is.


Exemmel eleinte csóró egyetemistákként felváltva/felezve fizettünk. Azt gondoltam, hogy így jó, "nem használom ki, nem vagyok kényes kiskirálylány", ez egy egyenlő dinamika, amire vágyom a későbbiekben is pl gyereknevelés. Aztán mikor már elkezdtünk mindketten(!) dolgozni, lett pénze, akkor már gyakrabban meghívott, jól is esett. De 2-3 év után elkezdett olyanokat mondogatni, hogy mi a férfi, mi a nő dolga, leírta a klasszikus családmodellt, hogy ő abba tökéletes férfi, velem van a baj, ha nekem a kiszolgáltatott házi cseléd "női szerep" nem felel meg. Én meg csak lestem, hogyhogy nem láttam ezt előre. Nyilván szakítás lett a vége.


Azóta azt gondolom, első randin illik a férfinek fizetnie, főleg, ha ő választja a helyszínt, hiszen azt a saját pénztárcája szerint teheti. Persze készülök én is, felajánlom, ha ő nem teszi egyértelművé hamarabb. De ennyi gesztus jól esik. Mert jogi, anyagi stb egyenlőség ide vagy oda, igenis hátrányból indulok és nehezebb az életem csak azért, mert nő vagyok. (Fizikailag , társadalom, munkahely, stb.) Úgyhogy jól esik ennyi figyelmesség, jelzésértékű gesztus, hogy próbálja kiegyensúlyozni és számíthatok rá. Meg nagyon taszító az a hozzáállás, amikor abból indul ki a pasi, hogy a nő tuti csak lehúzni akarja. Kell ennyi bizalom, először a férfinek lépnie, mert ő kockáztat kevesebbet*. Azzal hogy meghív, kifejez egy komoly szándékot, hogy értéket lát bennem és hajlandó kockáztatni értem. Aztán 2-3 randi után én is meghívom valahova, vagy legalábbis elkezdünk felezni. De azt szeretem, ha nem sürget, nem elvárja, hanem amikor én érzem, hogy így van egyensúlyban.


*Mert sajnos akármi is van, a nő visel nagyobb kockázatot: pl terhesség (egyéb testi kockázatok, pl STD-k, amik férfiakon gyakran tünetmentesek stb). Egy rossz kapcsolat esetén az elpazarolt évek miatt jobban szorítja az idő. És sajnos sokszor több elvárás, több teher hárul a nőkre. Nagyobbat sérülhet, veszíthet egy rossz kapcsolattal, rosz házasságban, ahogy az itteni kérdések is mutatják.



Szóval egy férfinek rögtön mutatnia kell, hogy ő is részt vesz a terhekben, bizalmat adhat neki a nő, megbízható. És ezt nem csak a fizetéssel, sőt, fontosabb, azon kívül mit mutat. Lehet-e vele kommunikálni, figyelmes, lehet-e rá számítani, tisztel-e, egyenlő partnerként kezel, hogyan gondolkodik ezekről stb. He ez mind rendben van, az a lényeg, azt szívesen meghívom én is. De az ilyen személyiség általában nem is a nőn akar spórolni.

2023. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!