Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 106kg 175cm Attol meg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

106kg 175cm Attol meg lehet baratnom?

Figyelt kérdés
Meg fogyasban vagyok. 130kgrol kezdtem most vagyok 106 kgnal. Ettol meg lehet baratnom, vagy meg ne igazan almodozzak ilyesmirol? A cel az 85 kg.
2010. okt. 13. 15:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
56%
még egy 26 ot adj le.
2010. okt. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
JAjj,nagyon fiatal vagy még.Azt hittem + 10 év van kb. :) 15 éves csajsziknál tényleg nagyon fontos a külső,de ne törődj ezzel.Én 18 éves lány vagyok és 108 kiló voltam,most 88nál járok,sokkal jobban érzem magam a bőrömben,de mikor több voltam is volt bőven jelentkező,mert belsőleg állítólag jó vagyok és mellé csinos pofim van. :) Ráérsz majd 17-18 évesen csajozni,addigra helyre is hozod magad. :) Én is még 20 kilót szeretnék leadni,csak kitartás kell hozzá. :) Sok sikert Neked is!A csajokkal meg ráérsz. ;)
2010. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Figyelj elsőre a külső az amit az ember lát a másiktól.De nem ott dől el,hogy járnak e majd.Jó dumával bármelyik csajt be lehet fűzni.

Én lány vagyok,és van egy pasiiedálom:barna haj,barna szem,és izmos felsőtest.Na ehhez képest már volt szőke is,sovány is,kövér is.És akkor hidd el nem az számított,hanem,hogy valami megfogott benne.Érted?szóval ne csüggedj.Nem kell ahhoz 85 kilónak lenned,hogy legyen barátnőd!Ez nincs törvényben,hogy a súly dönti el kinek lehet kapcsolata,meg kinek nem!Legyél magabiztos!Az sokat számít!Amúgy is sok lánynak a macis testalkatú pasik jönnek be!

2010. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, mert a 40 év alatti nők döntő többsége elhízott, túlsúlyos, edzetlen lötyi-pötyi. Tavasszal bemennek 5x-6x a konditerembe, hogy aztán ők a nagyon hűhák, aztén semmi többre nem képesek. Kocsi, meki, cigi lustaság, álomvilág.
2010. okt. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem a kg a lényeg, hanem testzsír-százalék.
2010. okt. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

22:53!


Nem tudom, én elég sok formás szexi tinit látok... Vagy csak szelektív a látásom? Honnan veszed, hogy a 40 alatti nők többsége elhízott? Melyik városban élsz?

2010. okt. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ja, Kérdező, attól függ, milyen csajt akarsz? A jó nőknél (karcsú, szép arcú, csinos) nem nagyon van esélyed, mert azok a magas, jóképű pasikra izgulnak, de mondjuk ha nem vagy csúnya, egy átlagos csajt kifoghatsz. Másrészt meg van nagyon sok dagadt csaj, azok közül kedvedre válogathatsz (ha a fejed nem ocsmány).
2010. okt. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Akkora hülyeségeket mondanak itt egyesek!

Én nem egy bomba nőt láttam már macis pasival!

De persze kérdés,azis,hogy te milyen külsejű lányt szeretnél.

Figyelj,szerintem ne foglalkozz vele,milyen a külsőd.

Továbbra is fogyózz,gyúrjál,de közben is ha megtetszik egy lány,ne legyél nyuszi,próbálkozz.

Én mindig úgy vagyok vele,hogy ami még eddig nem volt az enyém,az még lehet,de veszíteni való nincs!

hajrá!Csajozzál!

2010. okt. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

koszonom a biztato valaszokat! :)

Csak azert kerdeztem, mert van egy lany akivel most joban vagyok, es gondoltam arra is, hogy lehet h lehetne tobb is koztunk.

2010. okt. 16. 11:11
 20/22 anonim ***** válasza:
Amúgy mennyire vagy bulizós kérdező?
2010. okt. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!