Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igy van eselyem? Lehet baratnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy van eselyem? Lehet baratnom?

Figyelt kérdés

187 cm magas vagyok, es 116 kg, barna haj, kek szem... Csak h nagyjabol el tudjatok kepzelni... Ilyen kulsovel van eselyem a csajoknal? Eddig meg soha nem volt baratnom, raadasul nem is nagyon merek ismerkedni veluk, ami megint csak a kulsom miatt van, mert ugyebar nem vagyok epp egy atlagos testalkatu gyerek, es "szegyenlem" magam... Ilyen teren nagyon felenk vagyok.. :S


18/F


2010. dec. 5. 12:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hát a magasságal nincs probláma, de nem tom melyik az a csaj akit ne lapítanál szét a 116 kilóddal
2010. dec. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ha így állsz hozzá, akkor nem.

De ha ezen egy kicsit is változtatsz, akkor mindenképpen.


Kérdés.

Látom, h a súlyod a gond..namost az sem mindegy, h ebben mennyit nyom az izom meg a csontozat, és hogyan oszlik el rajtad...?

2010. dec. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

sportolni, fogyózni próbáltál már?

ne sajnáltasd magad hanem tegyél azért h változzanak a dolgok

2010. dec. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hogy ne lenne. A nők a biztonságot keresik. Hát ha jó a kiállásod, szerintem nem sok ember pofázik vissza neked.
2010. dec. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Eloszor is koszi a gyors valaszokat!


Annyira nem veszes, tehat nem vagyok 1 nagy zsircafat :D De mondjuk tobb a zsir, mint az izom. Bar ezen probalok valtoztatni, es annyira azert nem is latszik, csak eleg nagy darab vagyok.


Persze, probalok! Most is fogyozok, 2 napig abszolut nem ettem semmit, csak vizet ittam, meg kavet. De aztan utanna olvastam a neten, es irjak h nagyon nem egeszseges, inkabb naponta tobbszor, de mertekkel! Most ezt probalom, es setalgatok, meg elkezdek futni. Ez segithet az onbizalom hianyomon is, baris remelem! :)


De eleve ha meglatok egy lanyt, akkor azon agyalok, hogy vajon mit gondolhat rolam, es egybol elszall a batorsagom...

2010. dec. 5. 13:12
 6/19 A kérdező kommentje:
Utolsonak: nem surun, ez az 1ik jo dolog abban, ha valaki nagy darab! Meg egyebkent is kerulom a bajt, es igy legalabb nem kotnek belem, mert lassak h hany ora van delben! :D:D Persze van kivetel...
2010. dec. 5. 13:13
 7/19 anonim ***** válasza:

Egyik haverom jóval kisebb mint te, ~175cm-re saccolom (+/- 3-4cm), ~120kg, 21 Years.


Nem rég mondta, hogy lett barátnője. Végeredményben külsőt sokan félre értelmezik. A férfinak a nőben 80% külső és 20% belső tulajdonságot figyelünk meg, MÍG a nők 20% külső és 80% belső érték dominál.


Szóval: Külsőd nem a testalkat fügvényében változik. Lehetsz kigyúrt, vagy vékony, de ha egy csöpp önbizalmad sincs akkor POKOL tud lenni. A külső leginkább az: ápoltság, jó illat, igényes/divatos ruha, feltűnő kellékek (ne 5kg-os fux), pl. kalap. :) Mindenek felett: testbeszéd, mert sok mindent le tud szűrni a személyiségedből. Ha laza vagy, akkor bizonyos dolgok nem fognak érdekelni, és ezt jól szemmel nézik, és nem csak csajok.

2010. dec. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
amíg fogyózol addig ne gondolj ilyenekre. h mit szólna hozzád a lány. elég magas vagy, sztem járj kondozni, az a zsír egy része izommá alakulna és elég jól is nézhetsz ki. nemvagy zsírmócsing, mert eléggé magas vagy. egyél sokszor keveset. igyál sokat. kondizz.
2010. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Kitti0816 ***** válasza:

Azoknál a lányoknál akik nem ilyen pláza cicák nem lenne esélyed.. de vannak normálisak akik szeretik az ilyen "mackósabb" pasikat.. és ha mondjuk nekiállsz sportolni és izmosodsz kicsit, tuti megtetszel nagyon sok csajnak :)

Ne útáld magadat mert az sose jön be egy csajnak.. nem azt mondom hogy legyél nagyképű de fogadd el magadat, és akkor mások is elfognak fogadni úgy ahogy vagy!

2010. dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Kitti0816 ***** válasza:
Azoknál a lányoknál akik ilyen pláza cicák* ezt akartam írni bocsi
2010. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!