Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok tullepni azon hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok tullepni azon hogy nincs baratnom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tobb eve nincs baratnom. Mostanaban minden szabad pillanatomban arra gondolok, h vajon miert nincs, mikor lesz, masnak miert van. A gondolattol szabadul sem tudok mar..... Tanulnootanulnom kellene de ahelyett egyfolytaban ezen agyalok, ezen gorcsolok. Mindenhol a baratnomet keresem de nem talalom :(
2011. jan. 10. 20:25
1 2
 1/11 Moszuke ***** válasza:
hazudsz.
2011. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

2 lehetőséged van :D

1.: vársz amíg lesz :D

2.: ki húzatod a fogaidat és szopni tanulsz :D

sok sikert bármelyiket is választod

19F

2011. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szegényke! Majd én leszek a képzeletbeli barátnőd ;))
2011. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miert hazudnek? :) ha lehet komoly valaszokat varok
2011. jan. 10. 20:41
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg:) Nem gáz, hogy nincs barátnőd, ettől még élhetsz teljes értékű életet. Ha rágörcsölsz, akkor meg pláne nem is fogsz találni, mert ugye az akkor jön, amikor az ember nem is vár rá^^ Majd meg fogod találni^^

Legalábbis remélem így van, mert amióta szingli vagyok, ez a mantrám (majdnem idebiggyesztettem egy XD-t, de meggondoltam magam, mivel azért ez számomra is szomorú)

2011. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Probálj meg ismerkedni,de tényleg ne görcsölj rá,a szerelmet nem lehet időziteni h "na márpedig én most akarom"...az jön és hidd el megéri várni.Az meg h más füvel fával összejön az téged ne érdekeljen : )
2011. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hazudsz mert nem keresed mindenhol. Csak sírsz, hogy nincs.
2011. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem keresem mindenhol az igaz. Dehat mindenhol nem is kereshetem sztem.

A szerelem csak ugy jon? Nem hiszem.........

2011. jan. 10. 23:49
 9/11 anonim válasza:
Járj el bulizni, sportolni és ott ismerkedj! :)
2011. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha erre rágörcsölsz úgy nem is lesz.

Kapcsolódj ki érezd jól magad, akkor majd adja magát a helyzet és lesz barátnőd.

2011. jan. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!