Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan es hol ismerkedjek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan es hol ismerkedjek, hogy legyen vegre baratnom? 20/F

Figyelt kérdés
Szorakozohelyekre heti rendszeresseggel jarok de nem merek, nem szoktam ismerkedni. Egyetemista vagyok de lanyismeroseim nincsenek.
2011. jan. 10. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mitől félsz?
2011. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Merj ismerkedni, és akkor lesz barátnőd. Erre nincs alapszabály. Ne görcsölj rá a dologra, mert semmit nem veszíthetsz, maximum egy pár csaj elhajt majd. És akkor mi van? Légy laza, és add önmagad. Egyszer bejön, hidd el!
2011. jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen nem biztos, hogy te leszel a csődörök fenegyereke, mivel ott nagy a konkurencia és a csajok a tesztoszterontöbbletes zsúrpubikra vadásznak. Neked egy szolidabb könnyebb terep kéne, mint klubok, kisebb közösségek. Ott lehet beszélgetni is a másikkal és nem csak falloszt lóbálni a sötétben a kiszemeltnek. Szóval valami ilyet keress...
2011. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A visszautasitastol felek. Nem tudom h melyik lanynal lehet eselyem. Nem akarok nevetseg targya lenni......
2011. jan. 10. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:
próbálj ki vmi partydrogok énis azt fogok majd ha nagykorú leszek sztem, (de lehet csak egy kis agyzavar hogy ilyen jár az eszembe) azt majd lesz önbizalmam xD Ez ad erőt
2011. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó : sztem azt kur.a gyorsan felejtsd el :D bár te dolgod , de ha már mindenképpen önbizalom kell akkorinkább igyál , kevésbé vágod magad taccsra , hatás ugyanaz
2011. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem bulikban lehet a legjobban ismerkedni! :) Én is azért járok, hogy talán találok valakit, aki nem kalandra vágyik!
2011. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!