Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet ezen túllépni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezen túllépni. Vagy várjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.A helyzet az,hogy van egy fiú,akibe szerelmes vagyok,és ő is szerelmes belém.Február környékén már voltunk együtt,de aztán szétmentünk,de májusban újra rádöbbentünk,hogy szeretjük egymást,és nem bírjuk egymás nélkül.Most is együtt voltunk,egészen múlt csütörtökig,mert írt nekem,hogy alig tudunk mostanában találkozni(egyébként ez tényleg így van,egy hónapja nem láttam...)és,hogy nagyon szeret,de ő komoly kapcsolatot akar,és ezért szakít velem.én megértettem,megmondtam neki,hogy én is így gondolom..(bár azért sírtam egy sort...)aztáán..2nappal később rám írt,hogy hogy vagyok,mizujs velem,ő tényleg nem akart velem szakítani,nagyon szeret és hiányzok neki.megmondtam neki az igazat:hogy szeretem őt.aztán,beszéltünk minden nap chaten,és hát,mindketten szeretjük egymást,ezt mondogatja is,küldözgeti nekem a szebbnél szebb szerelmes számokat,de akkor miért nem tud elhívni valahova randizni?

amikor suliban voltunk még,úgy minden egyszerűbb volt..elkísért a hévig,vagy én kísértem el hazáig,és így nem kellett gondolkodnunk a helyszíneken.szerintem attól parázik,hogy hova menjünk.de ha így folytatja,akkor beleőrülök a szerelembe,mert nagyon hiányzik,látni akarom,csak nem tudom,hova mehetnénk,és ha meg felhozom neki ezt a témát,akkor ő azt mondja,hogy ott nem tudnánk mit csinálni,meg ilyesmi..

Van aki azt mondja,felejtsem el.Nem akarom! Szeretjük egymást,akkor miért is kéne? Van aki azt mondja,hogy várjam meg a szeptembert,hátha akkor minden újra "beindul". Ő egyetlen olyan barátom eddig,akinél komolyan látom,hogy szerelmes belém,nem akarom eldobni magamtól...kérlek,fiúk,lányok segítsetek,mit tehetnék?Hova hívhatnám el,ami neki is jó?Ti voltatok már ilyen helyzetben?Nagyon kéne a segítség.Kérlek,csak értelmes válaszokat.:)


2011. júl. 18. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit ellentmondásos a dolog.

Komoly kapcsolatot akar, de ha te találkozni akarsz vele akkor kifogásokat keres.

2011. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs az kimaradt, hogy nagyon szeret és ennek ellenére nem akar veled találkozni, csak kifogásokat keres...
2011. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen,mert mikor azt írta,hogy komolyan gondolja,akkor még el volt tiltva valami f*szság miatt.:|

mostanra már engedik,de ha ennyire akarja,miért nem hív el sehova?

2011. júl. 18. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt mondom, hogy szeret téged aztán mégse akar találkozni. Nem furcsa?
2011. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csöppet.:|
2011. júl. 18. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!