Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 106kg 175cm Attol meg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

106kg 175cm Attol meg lehet baratnom?

Figyelt kérdés
Meg fogyasban vagyok. 130kgrol kezdtem most vagyok 106 kgnal. Ettol meg lehet baratnom, vagy meg ne igazan almodozzak ilyesmirol? A cel az 85 kg.
2010. okt. 13. 15:54
1 2 3
 1/22 Moszuke ***** válasza:
69%

ha pár hetes kapcsolatra vágysz fogyj még.

de hosszú távú kapcsolatba nem számít a külső.. bááár tény hogy a leszólításnál vagy ismerkedésnél nem hátrány ha két számjegyű a súlyod:)

fogyjál még. de ne gyorsan mert az gusztustalan amikor nincs ideje összehúzódni a bőrödnek..


csak ésszel.. a nők nem fontosak. a fontos az hogy te érezd jól magad, és a saját egészséged miatt tedd amit teszel.

a nők úgyis átbasznak előbb utóbb..


22/f

2010. okt. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

1.nek részben igaza is van. A nők nem tudják mit akarnak, csak mondják. Az pl. tév hit, ha néznek 1 izmos férfit, akkor már sexelni is akarnak vele. Ez nem igaz. Igaz tetszik neki, de nem járna vele, mert nem ismeri.


én 102-104kg vagyok és 182cm, szóval közel 1 magasság. Igaz sportolok, ápolom magam, de teszek arra, hogy mit gondol a csaj a külsőmről.

2010. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:

Szerintem először érd el a 85kgot:) Habár persze, így is lehet barátnőd! Miért,ne ?:) Sok sikert kívánok neked a fogyáshoz, és jó barátnő keresést!

Üdv, egy lány

2010. okt. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Lányként mondom, szerintem simán lehet barátnőd, persze jó, ha nem hagyod el magad, és fogyni akarsz, de én speciál a mackós fiúkra bukom, (és elég sok nőtársam,) úgyhogy no para, ettől még lehet barátnőd.
2010. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
4%
lehet,de nem lesz
2010. okt. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
most miért mondod ezt Moszuke? ne általánosíts kérlek, nem minden nő b@assza át a pasikat, ráadásul a pasik azok, akik sokkal inkább csak egy numerára hajtanak..
2010. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Pedig sajnos ugy vettem eszre hogy a noknel is (ahogy a ferfiaknal is) fontos a kulso...Hiaba mondogatjak az ellenkezojet.

Sokszor probaltam mar ugy ismerkedni hogy eloszor magamat mutatom meg,aztan pedig a kulsom es egyszer sem lett semmi se.

2010. okt. 13. 17:10
 8/22 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. okt. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
15
2010. okt. 13. 22:02
 10/22 anonim válasza:
jaj:) fiatal vagy még! Ha eddig ment a lefogyás ezután is menni fog! Sok akaraterőt kívánok neked :) És hidd el, hogy lesz barátnőd és szeretni fog:)
2010. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!