Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz, hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

A haverok szerint én puhap*csű vagyok, mert nem úgy bánok a lányokkal, ahogyan ők. Ők, hogy is mondjam eléggé bunkók a lányokkal, én viszont tiszteletet mutatok feléjük (már aki megérdemli). Ma is pl. ülünk a buszon, mire kiértünk a városból óriási tömeg lett rajta és pont mellettem álldogált egy lány, (aki elég régóta tetszik nekem) én pedig felálltam és átadtam neki és a bnőjének a helyet és láttam rajta, hogy jólesik neki. Mikor leszálltunk a buszról a haverok egyből keménykedtek, hogy ne legyek már ilyen kis tuytimutyi + nyalis, hogy átadom a helyet a többinek. Akkor a múlthéten hazafelé kiálltam egy lány mellett, mert a brazilok fogdosták. Akkor is elhordtak mindenféle puhány p*csnek a haverok + nevettek rajtam és elkezdik, hogy látod, ezért nincs neked csajod, mert még tőlük is érzékenyebb vagy...


Nem tudom, lehet, hogy igazuk van? De én nem tudok bunkózni egy lánnyal sem, még azzal sem, aki esetleg megérdemelné. És ha azt látom, hogy egy nőt bántanak vagy bármi ilyesmi, akkor egyszerűen nem tudom megállni, hogy ne segítsek neki, és nem azért segítek, hogy ezzel benyaljam magam nála.


Szóval tényleg nem tudom, hogy most melyik a jó? Legyek én is olyan bunkó barom, mint a haverjaim?


2010. okt. 12. 21:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"Amúgy amikor megvédted a csajt akkor mit mondott?"


Semmit, mert ő inkább leszállt az legközelebbi megállónál. :S


Féltékenyek rám? :D Na ne már! :D Ők milliószor sikeresebbek a lányoknál. Meg fel is ajánlották már, hogy beszerveznek nekem egy-két lányt, de én inkább nem kérek az ilyenekből. :) Meg alapvetően jól elhülyéskedünk, úgyhogy csak ezért nem fogom őket hanyagolni.

2010. okt. 12. 22:24
 12/15 anonim ***** válasza:

Kár,hogy nincs több ilyen pasi.......


Szerintem is te vagy a normális :D


amúgy merre laksz?

19

2010. okt. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Te vagy a normális!

Pedig manapság olyan kevés ilyen pasik vannak.

Ne hallgass rájuk,hülyék..

pedig én örülnék ha lehetne ilyen pasim..:)


nyugi úgyis csak lesz bnőd:) nem vagy elkésve..

2010. okt. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz : ) nekem se volt az a formám hogy bunk*zzak csajjal stb...összes haverom végig tapizta őket suliba meg minden..elkezdik te...mondom nem és kész....ne csak azzal foglalkozz hogy a haverjaid mit mondanak...mert nekik megmondani hogy ti meg f*sz p*r*szt(okÖ vagytok b@sszátok meg...ha tényleg haverok akkor kicsit magukbafognak nézni és talán nem fognak többet baszogatni....



Nekem is most van az első bnőm...és ő is megmonta hogy az eddigi barátai mind másak voltak mint...hogy bunkók voltak stb....és most ne abba gondolkozz hogy csak a ronda stréber csajoknak jönnek be a normálisan viselkedő fiúk...én bnőm igenis jól néz ki és kimondottan iritálják a nagyképü balf*sz gyökerek...szóval csak hajrá : ) ha valaki tetszik vmien formába vedd fel vele a kapcsolatot..legyen ez email msn sms valami : ) csak merj lépni : )



17/F


íráshibákért bocsánat : )

2010. okt. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Te is tudod igazából, hogy ezt a kérdést csak azért írtad ki hogy egy kis önbizalmat szerezz (: Mivel nem vagy hülye, tudod, hogy helyesen cselekszel, tehát én is csak annyit tudok elmondani, mint a többiek, hogy szard le ilyenkor a haverokat, amugy sem lehet őket soha igazán komolyan venni. Ja, és keress BARÁTOKAT, ne haverokat.
2010. okt. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!