Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz, hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

A haverok szerint én puhap*csű vagyok, mert nem úgy bánok a lányokkal, ahogyan ők. Ők, hogy is mondjam eléggé bunkók a lányokkal, én viszont tiszteletet mutatok feléjük (már aki megérdemli). Ma is pl. ülünk a buszon, mire kiértünk a városból óriási tömeg lett rajta és pont mellettem álldogált egy lány, (aki elég régóta tetszik nekem) én pedig felálltam és átadtam neki és a bnőjének a helyet és láttam rajta, hogy jólesik neki. Mikor leszálltunk a buszról a haverok egyből keménykedtek, hogy ne legyek már ilyen kis tuytimutyi + nyalis, hogy átadom a helyet a többinek. Akkor a múlthéten hazafelé kiálltam egy lány mellett, mert a brazilok fogdosták. Akkor is elhordtak mindenféle puhány p*csnek a haverok + nevettek rajtam és elkezdik, hogy látod, ezért nincs neked csajod, mert még tőlük is érzékenyebb vagy...


Nem tudom, lehet, hogy igazuk van? De én nem tudok bunkózni egy lánnyal sem, még azzal sem, aki esetleg megérdemelné. És ha azt látom, hogy egy nőt bántanak vagy bármi ilyesmi, akkor egyszerűen nem tudom megállni, hogy ne segítsek neki, és nem azért segítek, hogy ezzel benyaljam magam nála.


Szóval tényleg nem tudom, hogy most melyik a jó? Legyek én is olyan bunkó barom, mint a haverjaim?


2010. okt. 12. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy sikeres a lányoknál?
2010. okt. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Te vagy a normális.
2010. okt. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem fogok hazudni. Semennyire. Még soha nem volt barátnőm, pedig 20 vagyok. Ha ciki, ciki, nem érdekel. Az helyzet, hogy nem igazán jövök be egy lánynak sem, pedig szerintem annyira nem vagyok vészes, bár mondta már rám lány, hogy csúnya vagyok (hátam mögött persze...:)). Na azóta nem is nagyon közeledek egy lány felé sem. Úgy vagyok vele, hogy majd csak lesz vmi, de nyílván nem fog a sült galamb a számba repülni, de hát 1x valamikor csak összejön nekem is egy rendes, kedves lány. :)
2010. okt. 12. 21:50
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok.
2010. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz, kélek maradj ilyen! Több ilyen FÉRFI kéne a világba mint te, mert a haverjaid a "tutyimutyik", ne hallgass rájuk! És nem attól nem leszel férfi, mert nem vagy érzékeny, meg bunkó.
2010. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
különben meg nem puhap*csű vagy, hanem normális emberi lény. és dehogy legyél te is olyan bunkó:D
2010. okt. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Harrr ***** válasza:

Attól, hogy most feltesszük a kezünket, hogy mi is ilyenek vagyunk, neki nem lesz jobb,és nekünk se.



Nem tudom ki olvasta a Fekete macska képregényt. A csajok is így vannak.

-Brühühü nincs pasim, minden csávó kihasznál brühühü.

-Itt vagyok én, normális vagyok,a tenyeremen hordozlak, megteszek érted mindent.

-Jó de te sz@rul nézel ki.... (másik változat a nincs elég pénzed,nem vagy menő/raj/laza, vagy ezek kombinációja)



Ittaz "eredeti":

[link]


Nem azt mondom ne legyenek igényeik. De azért mindenki nézzen magába néha.



Te meg próbálkozz, egyszer összejön. Te vagy a normális. Ez a viselkedés a normális, nem a haverjaid látják jól a dolgot.

2010. okt. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát oké, ha én vagyok a normális, akkor miért nem kellek a lányoknak? Valahogy a jaj de jófej vagy meg milyen aranyosnál nem jutok tovább...:S Úgyhogy szerintem velem van a gond, de még is mi? Volt már olyan lány is, aki azért nézett le, mert én nem gimibe vagy szakközépbe járok...akkor most?
2010. okt. 12. 22:07
 9/15 anonim ***** válasza:

Te gondolkodsz normálisan!

A haverok azt mondják rád, hogy puhap*csű vagy, meg puhány? Azok után, hogy megvédtél egy csajt az eszkimóktól? Ne hülyéskedj, szerintem pont te vagy a férfias és ők a puhányok. Elég kevés srác van, aki nem futamodik meg a norvégok láttán.

Amúgy amikor megvédted a csajt akkor mit mondott? Ekkor kellett volna megkérdezned, hogy "meghívhatlak egy kólára".

Abban van igazuk a barátaidnak, hogyha barátnőt akarsz, akkor neked kell lépned. De szerintem a hozzáállásod nagyon becsülendő.

Ami a lányt illeti aki azt mondta a hátad mögött, hogy nem vagy szép. Nos ez egy dolog, ezt el kell fogadni. Nincs olyan ember a Földön, aki mindenkinek tetszene, még ándzselína dzsóli sem tetszik mindenkinek :D

Maradj ilyen, maradj egyéniség, és ne kövesd a barátaid által mutatott példát. Egy kis több kezdeményezőkészség,és máris sínen vagy!

Sok sikert!

2010. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Naaaaa....Hadjad mar a haverjaidat!!! Csak feltekenyek rad..Eskuszom, hogy az ilyen pasikert vannak oda a lanyok(legalabbis a normalisak) amilyen TE vagy!!!Nyugi es ha megint mondanak rad valamit akkor te nyugodtan mond el a velemenyedet es ha nagyon kellemetlenul erezned magad mellettuk(mert ilyeneket mondanak rad), akkor keress egy masik havert..:-)
2010. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!