Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon erez-e valamit irantam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon erez-e valamit irantam vagy jatszik es hulyeskedik?

Figyelt kérdés

Van egy srac akit 5 eve ismerek es kb 2 eve beszelunk komolyabban, majdnem mindennap beszelunk msn-en vagy telefonon, ha valami unnep van mindig eljon felkoszonteni ( Karacsonyba kantalni, Ujevet koszonteni, Husvetkor locsolni, szuletesnaponom, nevnapomon felkoszonteni...). Neha szokodt hulyeskedni es mondani h felesegul vesz vagy szokta kerdezni h szabad vagyok-e? Vajon erez-e valamit irantam, vagy szeretne h legyen valami kozottunk, van csak jatszik??? Attol felek hogy ha megkerdezem hulyenek fog nezni es azt fogja kerni hogy szakitsuk el a baratsagunkat amit en nem akarok. ( en 20 eves vagyok o meg 26)

Koszi elore is a valaszokat.


2008. dec. 30. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

ha csupán azt nézem hogy 2éve beszélgettek és műr 5éve ismeritek egymást,akkor szerintem próbáld meg ha egyszer találkoztok/SZEMÉLYESEN/...próbáld erre terelni a témát,hátha mondd valamit magától is,ha nem akkor kezzd el te pl mondd azt hogy :szeretnék veled beszélni egy fontos dologról...és monnd azt is hogy mindenesetre szeretnég hogy barátok maraadjatok.:)

sok sikert drukkolok!

2008. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszt
2008. dec. 31. 09:36
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ha nem tudod a választ akkor kérdezd meg igy tisztázhatsz mindent .Tudom igy könnyű mondani, de nem nehéz!
2008. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!