Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, bejön/gáz ha buszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejön/gáz ha buszon leszólít valaki?

Figyelt kérdés

Mostanában gyakran járok busszal a város másik felére, ráadásul olyan szerencsés időpontba, amikor valami edzés féle van lányoknak. A lényeg: rengeteg szép lány fordul meg a buszon akkortájt...


Ma pedig egy olyan gyönyörűséghez volt szerencsém amilyet még sosem láttam. Egyszerűen tökéletes volt. Sajna nem mertem megszólítani, és alig pár megállót ment. Hihetetlen kisugárzása volt, és párszor oda is nézett felém. Csak hát valószínüleg sosem látom többet.


A kérdés: lányok, ti mit szólnátok, ha ilyenkor ha egy srác tök ismeretlenül oda ülne hozzátok, és megjegyezné, hogy mennyi szép lányt lát ilyentájt a buszon? vagy valami hasonló...

Esetleg buszozhatok még arra, ha nincs dolgom akkor, is próba cseresznye :D


2010. okt. 11. 19:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
TILOS
2010. okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok és szerintem ha neked tetszik akkor semmi akadálya meg azért örökre nem maradhatsz fiú nélkül. (egy fiú nem szereti ha a lány túl engedékeny vagy ha nem is enged semmit

„egy fiú nem szereti ha lány túl nyápic vagy ha túl durva

„egy lány legyen kecses de nem elkényeztetett

(Hány éves vagy? )

2010. okt. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon boldog lennék! El se hinnéd mennyire! Pedig striptease táncos vagyok bombasztikus alakkal és szép arcom van, hosszú szőke hajam és intelligens vagyok, mégis odavagyok érte ha leszóllítanak (de csak ha tiszta, kultúrált és ápolt az illető), és azt se bánnám ha meghívna rögvest 1 randira...
2010. okt. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

21:23-as vagyok:

Én igy sose próbáltam ismerkedni :D sztem kb 95% h elküld a pibe.

De ebben az a poén h engem már több csaj szólitott le :D nem is rosszak , szám szerint 3 , mondjuk én egyiket se küldtem el a pibe :DDD sőt 1-el 2 évig együtt voltam.

2010. okt. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
én tökre díjaznám:D jólesne, hogy észrevesznek mondjuk kora reggel, amikor amúgy sincs kedvem semmihez, de ez feldobná a napom!:D 18/L
2010. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
16:19-es adj elérhetőséget feldobom én napod :D
2010. okt. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Én is feldobnám bárki napját, főleg 03:17-ét :D
2010. okt. 16. 17:25
 18/18 anonim ***** válasza:
egyet értünk:D
2010. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!