Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, bejön/gáz ha buszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejön/gáz ha buszon leszólít valaki?

Figyelt kérdés

Mostanában gyakran járok busszal a város másik felére, ráadásul olyan szerencsés időpontba, amikor valami edzés féle van lányoknak. A lényeg: rengeteg szép lány fordul meg a buszon akkortájt...


Ma pedig egy olyan gyönyörűséghez volt szerencsém amilyet még sosem láttam. Egyszerűen tökéletes volt. Sajna nem mertem megszólítani, és alig pár megállót ment. Hihetetlen kisugárzása volt, és párszor oda is nézett felém. Csak hát valószínüleg sosem látom többet.


A kérdés: lányok, ti mit szólnátok, ha ilyenkor ha egy srác tök ismeretlenül oda ülne hozzátok, és megjegyezné, hogy mennyi szép lányt lát ilyentájt a buszon? vagy valami hasonló...

Esetleg buszozhatok még arra, ha nincs dolgom akkor, is próba cseresznye :D


2010. okt. 11. 19:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát én személy szerint örülnék neki,főleg ha egy kedves helyes srác jönne oda hozzám:D

Ha kedves veled és szívesen beszélget veled akkor szerencséd volt,ha meg nem akkor úgyis elküld:D

nem veszíthetsz sokat:))

2010. okt. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

Én lány létemre nem örülnék neki ha egy ismeretlen fiú odajönne hozzám és "nyomulna"....

De ha többször látod és van elég önbizalmad próbáld meg! Nincs mit veszítened!

2010. okt. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Tetszene, ha megjegyezné valaki, de biztosan nem kezdenék el vele ismerkedni.Szerintem ne ilyen közvetlenül mond meg neki, hogy tetszik neked, mert ezzel csak elijeszted a lányt.

Inkább kérdezz valami hülyeséget ( hol kell leszállni, vagy akármi), így is tudni fogja, hogy azért szólítottad meg, mert bejön neked, de biztos vagyok benne, hogy a kérdésedre válaszolni fog, és nem mondja, hogy menj a fenébe.

2010. okt. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább teljesen normális témával szólítsd le. vagy ülj mellé és tegyél valami olyan megjegyzést amiből kiindulhat a beszélgetés. ne legyen nyomulós vagy kétértelmű.
2010. okt. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Én nem örülnék. Gondolom ilyenkor a fiú nem legjobb havert keres én meg egyrészt nem tudom eldönten egy pillanat alatt hogy bejön-e illetve az még nálam semmit sem jelent hogy bejön másrészt érezve az elvárást nekem kellemetlen mert nem lehet nyugodtan barátkozni. Különben is elég tolakodó én meg az magának való típus vagyok.
2010. okt. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
uhh hát kösz mindenkinek, de ez bonyolultabb mint gondoltam :D Persze, gondoltam, hogy nem mindenki örülne neki, ezért is kérdeztem meg. De hát őszintén, hogy nyomuljon valaki "nem nyomulósan"? :D Mindegy, ha újra látom az illetőt megpróbálom :) Már ha lesz ekkora mázlim...
2010. okt. 11. 19:41
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki :) De ne úgy hogy "Szia cica, jó a segged!"

Találj ki valamit :)

Amúgy az tök aranyos lenne ha ugye álltok a buszon és nagy tömeg van,nem tud kapaszkodni a csaj te meg mondod neki "kapaszkodj belém" :D Tökcuki lenne.


15/L

2010. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

20:36 - Gondolom ha valami troll mondaná ezt akkor nem lenne annyira "tökcuki" :P


Kérdező: Próbáld meg, vesztenivalód nincs :) Én egyszer próbáltam így, bár látásból ismertük egymást, szóval mégsem voltam neki vadidegen, volt szemezgetés előtte. :) Megjegyzem nem jött össze, volt barátja a csajnak :S

2010. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
troll:D
2010. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

20:36-os vagyok.

Hát igen. Azért nem mindegy hogy ki mondja :D

Troll :DDD

2010. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!