Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért beszél halkan hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél halkan hozzám egy fiú, amikor leszólít?

Figyelt kérdés

Külföldi volt amúgy,az elején nem is lehetett érteni,hogy mit mond,akkor hadart,és gyorsan beszélt.Utána kérdeztem,hogy mi?és közelebb hajoltam...és még mindig halkan beszélt,utána már értettem,válaszoltam neki,aztán elment.

Én leültem egy padra, és mikor elment előttem bicajjal,akkor is nézett,csak olyan szomorú volt az arca...

Mikor meg beszéltünk,akkor olyan csodálkozó...


Nem tudom mi lehetett?


2011. ápr. 25. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
De mit mondott??? Milyen nyelven beszélt???
2011. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az elejét nem értettem,szerintem akkor nem is angolul beszélt.Utána meg azt kérdezte,hogy az egyetemre járok-e?Mondtam,hogy nem...Viszont hibásan tette fel a kérdést nyelvtanilag,de nem hiszem,hogy azért, mert buta lett volna,nagyon értelmesnek tűnt.
2011. ápr. 25. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
A pedofilok és a mutogatós bácsik illetve a rosszban sántikálók szoktak ilyet csinálni...
2011. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Milyen rosszban sántikálók?Max.3 évvel volt idősebb nálam.
2011. ápr. 26. 10:59
 5/5 anonim ***** válasza:
De gondolj bele te hogy viselkedtél volna ha leszólítasz külföldön egy ismeretlent, akinek a nyelvét nem beszéled és ráadásul még angolul is alig tudsz... ?
2011. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!