Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Uhhhh szerintetek mi lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uhhhh szerintetek mi lesz ezután? 15. L

Figyelt kérdés

ma találkoztam egy fiuval(neten ismertük meg egymást,most találkoztunk először)

na szóval jött értem a sulihoz,elmentünk kocsikázni beszélgettünk stb. csípkedte a hasam:P:)

közben csörgött a telefonom..kérdezte ki volt?!:D:D

de nekem ment a buszom ezért vége lett a randinknak(((

hát már mikor abuszon voltam fölhivott hogy hazaértem már,meg este jöjjek fel msnre..szerintetek érdeklem?????

következő találkozásról még nem beszéltünk,de már mondta az egyik barátjának hogy megint fog jönni a városba...szerintetek???15L

bocsi ha rosszul fogalmaztam ha nem értitek kérdezetek nyugodtan előre is köszi:))))


2010. okt. 9. 21:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Értem.de most akkor mégis mit csináljak vele? mi legyen?


egyébként ő nyáron nagyon durván belém volt zúgva..

2010. okt. 9. 22:12
 12/19 A kérdező kommentje:
Talán tűnjek el pár napig az életéből???
2010. okt. 9. 22:17
 13/19 anonim ***** válasza:
22.04 ez működik úgy is,ha lány csinálja?
2010. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

ezt találtam, talán válasz:


Egyébként jó ha tudod, hogy a nők ösztönösen rendkívül jól alkalmazzák ezeket a szabályokat. Gyakran játszanak a reménytelenül szerelmes fiúkkal úgy, hogy kis esélyt mutatnak, majd elhúzódnak. Amikor a fiú végleg összetörni látszik, megint dobnak egy csontot, fellángol a remény, és a srác ismét fut egy kört."


Ezek szerint működhet... :)

2010. okt. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Értem tök jók a válaszok!:)


Én már húztam sok fiú agyát,úgyhogy egyáltalán nem is foglalkoztam vele,nem is kerestem semmi...

És volt már olyan is hogy elb*sztam mert hívtam érdeklődtem a fiú után,és egy idő után unalmassá váltam ezért szét mentünk...

De most ezzel a fiúval akiről szóvan alkalmazni fogom bár nehéz lesz mert nagyon megkedveltem és nagyon szeretném ha összejönnénk,de nem tudom mi lesz belőle...

2010. okt. 9. 22:35
 16/19 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Majd számolj be h működött-e! :)
2010. okt. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Bocsi ez kimaradt jótanácsnak:


"Sajnos, ha érzelmileg érintett vagy a szoc. körben történő ismerkedésed során, akkor sokszor pontosan az ellentétét kell majd tenned, amit szerelmes ösztönöd a leginkább diktál:


SAJÁT TÚLBUZÓ ÖNMAGADAT MEGERŐSZAKOLVA TÉRBEN ÉS IDŐBEN ÚJRA ÉS ÚJRA EL KELL TÁVOLODNOD A LÁNYTÓL.

Miért lenne érdemes ezt csinálnod, ha a legfőbb célod éppen az, hogy közel kerülj hozzá?

A válasz: hogy teret adj a hiányérzetének!"

2010. okt. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Okés!:) Majd megírom hogy mi lett...

De úgy döntöttem hogy most 1-2napra msnről elfogok tűnni telefonon sem fogom keresni egyáltalán semmi...majd hívjon magától,bár nagyon nehéz lesz már érzem :/ de kibírom valahogy:)

2010. okt. 9. 22:40
 19/19 anonim ***** válasza:

"de nekem ment a buszom ezért vége lett a randinknak"


Hát mondjuk ezt nem értem. Ha van autója, akkor hogy mehetett a buszod? :O Ha én mennék autóval egy randira, akkor evidens hogy a csajt hazaviszem...

2010. okt. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!