Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem ezután?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ezután? Kifejtés lent.

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: megláttam egy lányt a suliban, de nem volt sajnos alkalmam arra, h leszólítsam, ezért bejelöltem facebook, ő visszaigazolt, aztán megbökött, én visszaböktem, szóval a szokásos.:D

Aztán ráírtam chaten, és tök jól eldumáltunk. Ő szinte többet írt, mint én. Utána valahogy szóba került, h ő nem igazán szeret gépen beszélni, ezért elhívtam valahova. Ő erre azt írta, h egyenlőre senkitől nem szeretne semmit, de ha nekem így is ok, akkor találkozhatunk, de időpontot még nem fixáltunk.


2011. júl. 19. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Fészbúk láv...
2011. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát, először csak barátkozzatok. tartsd tiszteletben, hogy nem akar tőled semmit! majd idővel eldönti, hogy mit is akar pontosan.
2011. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha elmegy veled a találkára, az már fél siker. És meg kell győz majd a találkán hogy te más vagy mint a többi és igen is elég érett vagy egy boldog kapcsolatra. Légy humoros de nem bohóc próbáld beszéltetni hogy beszéljen magáról az érzelmeiről :) Szépen rá kell vezetni hogy megnyíljon. Ne feledd azért van 2 füled és egy szád hogy kétszer ugy tuddj rá figyelni mint magadról beszélni :) Szóval sok sikert barátom! Még messze nincs elveszve ez az ügy :)
2011. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ, meg a tanácsokat:) igyekszem majd:)
2011. júl. 19. 22:17
 5/9 anonim ***** válasza:
nem, nincs elveszve ez az ügy, tényleg... csak szerintem ha egy mód van rá, akkor többet találkozzatok, mint hogy arckönyvön üzengettek egymásnak. Mert annak tényleg semmi értelme. Ja, és a kapcsolatotokat sem kötelező kitenni face-re, régen az emberek nem tették közszemlére magukat... de hát isten úgyse, azt csinálsz amit akarsz. Ilyen dög melegben azt tanácsolom, hogy vidd el fagyizni, aztán ha van a közelben valamilyen víz (folyó, tó, akármi) akkor vidd el oda. Vagy parkba. Mindegy, csak árnyék legyen. És még egy kérdés. Hány évesek is vagytok?
2011. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én 16, a lány 15.
2011. júl. 19. 22:22
 7/9 anonim ***** válasza:
barátkozzatok csak!
2011. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg magában tisztázza a helyzetet... Mondjuk ne hozd fel a témát addig amíg ő nem teszi, vagy minimum várj egy kicsit adj neki időt... Aztán mondjuk pár hét múlva indíthatsz egy ilyennel hogy : Figyi, kadvem lenne megnézni a moziban a .... című filmet, Nincs kedved eljönni velem? Csak egy mozi... :) És onnantól már menni fognak a dolgok sok nevetés, érezze azt hogy jó veled lenni... :)
2011. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
senkitől nem szeretne semmit... szerintem mindenképp ezt írta volna, ha akar tőled valamit ha nem... ez csak olyan duma h nehogy azt hidd hogy nyert ügyed van nála, meg ne gondolj róla rosszat (elmegy az első férfival aki facebookon bökdösi). Szal nyugodtan tedd a dolgod, udvarolj!
2011. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!