Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Uhhhh szerintetek mi lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uhhhh szerintetek mi lesz ezután? 15. L

Figyelt kérdés

ma találkoztam egy fiuval(neten ismertük meg egymást,most találkoztunk először)

na szóval jött értem a sulihoz,elmentünk kocsikázni beszélgettünk stb. csípkedte a hasam:P:)

közben csörgött a telefonom..kérdezte ki volt?!:D:D

de nekem ment a buszom ezért vége lett a randinknak(((

hát már mikor abuszon voltam fölhivott hogy hazaértem már,meg este jöjjek fel msnre..szerintetek érdeklem?????

következő találkozásról még nem beszéltünk,de már mondta az egyik barátjának hogy megint fog jönni a városba...szerintetek???15L

bocsi ha rosszul fogalmaztam ha nem értitek kérdezetek nyugodtan előre is köszi:))))


2010. okt. 9. 21:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valaki nagyon meg lesz b****va. Bocsi...
2010. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

:D elég egyértelmű ez csajszi :P

hajrá szurkolok nektek

L/16

2010. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Első ezt hogy érteD????



16L nagyon köszi aranyos vagy!:)))

2010. okt. 9. 21:49
 4/19 anonim ***** válasza:
Azzal h ennyire törődik veled, azt szubkommunikálja feléd h fontos vagy neki, behatol az intim zónádba, h hozzászokasson a közelségéhez. Ezután következik az, h majd nem fog keresni és foglalkozni veled. Aztán megint fog közeledni, aztán megint nem. Ezt fogja folyamatosan csinálni. Nagyon kedves lesz, aztán hűvös. Lényeg h bizonyttalanságban fog tartani. Végül ezzel a technikával eléri nálad h egyre jobban fogsz vonzódni hozzá, - mint ahogy már most is - mert ez a vonzalom kialakításának egyik fajtája.
2010. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hány éves a pasid?Ha van kocsija, akkor nem lehet egy fiatal... Vigyázz, lehet hogy csak ''arra'' hajt:P
2010. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Most volt 18éves
2010. okt. 9. 21:51
 7/19 anonim ***** válasza:
Ne adjatok már neki ilyen demagóg válaszokat h "csak arra hajt". Ez nyílt-titok szóval nem kell a naív csitrit játszani. Inkább arra készítsétek fel, h ne törjön nagyon össze, amikor kiderül h igazam volt...
2010. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

hát jó próbálok oda figyelni..

egyébként 1éve ismerjük már egymást,szüleink is ismerik egymást...csak most alakult úgy a dolog hogy randizzunk..

de nem tudom hogy mi lesz mert kérdeztem hogy fogunk még találkozni mondta hogy megbeszéljünk...(mert neki sok külön órája van meg ilyesmi.....)

2010. okt. 9. 21:56
 9/19 anonim ***** válasza:
Kislány! Ez egy technika, nekünk pasiknak. Nem azért mondja h "majd meglátjuk" mert tényleg nem tudja, hanem azért h bizonytalanságban tartson. Ezzel eléri azt amit akar: előbb utóbb egyre jobban fogsz hozzá vonzódni...
2010. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

tessék:


Időnként hátra kell lépni, hogy nagyobbat lehessen előre ugrani.” - A női psziché jellemzői


A legtöbb férfi ott rontja el, hogy „férfi aggyal” próbálja megérteni a nőket. A férfiak racionálisan, logikusan gondolkodnak a párválasztásban, míg a nőket az ösztöneik irányítják. A racionalitás pedig teljes ellentéte az ösztönöknek. Ezért látni nagyon csinos nőket, akár az átlagtól csúnyább férfiakkal. Ha a férfi megérti, miként gondolkodik a nő, megtanulja irányítása alá vonni, és gyakorlatilag onnantól kezdve úgy működnek, mint egy „játékautómata”. Ha tudod, hogy melyik helyzetben, milyen „gombot” kell megnyomni, úgy irányíthatod a nőt, ahogy akarod. Döntéseik szembemennek a józanész és logika törvényeivel, ezért minden csak attól függ, képes vagy-e megfelelően befolyásolni őket. Legjobb példa erre a nő vonzalmának kialakulása két példában szemléltetve:



Ha egy érzelmileg nem túlzottan érintett férfi kezdeményez egy nőnél, először közeledik a lányhoz, majd elhúzódik tőle. Kivár, teszi az életének egyéb fontos dolgait, majd ismét közelít. Aztán megint eltávolodik, és a lány látókörén kívülre húzódik. A lány így megszokja a fiú közelségét, és azon periódusokban, amikor épp nincs közel, hiányolni kezdi a jelenlétét. Ha a fiú a „közellét” szakaszaiban úgy viselkedik, ahogy kell, akkor a lány egy idő után érzelmi függőségbe kerül, és a fiú „távolabbi periódusaiban” szükségét fogja érezni, hogy maga húzódjon közelebb. Elkezd egyre jobban vonzódni a távolságtartó fiúhoz.

2010. okt. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!