Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most tényleg velem van a baj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg velem van a baj? Azt írta, hogy nem vagyok logikus ember.

Figyelt kérdés
Online ismerkedünk január óta, még nem találkoztunk köztünk lévő távolság és egyéb ügyek miatt. Azóta sok dolog történt. Többek között az, hogy volt egy bírósági pere, amiben eléggé holt pontra jutott. Ebben az időszakban is velem beszélt minden nap, de pár hete egy veszekedés közben bevallotta, hogy akkoriban lefeküdt azzal a nővel, a volt feleségével, aki egyébként beperelte a bíróságon.... Az már csak extra dolog, hogy amikor segíteni akartam neki régebben és nem az történt, amit ő akart vagy nem úgy, egyből azt írta, hogy átkozott r@bi vagyok. Pedig mint utólag kiderült, nem én feküdtem le másokkal, mialatt vele ismerkedtem online stb... Amikor ezek kiderültek én azt ajánlottam, hogy legyünk csak barátok, mert nem tudtam már rá másképp nézni .... Viszont hetek óta hívogat, hogy találkozzunk és nem igazán tartja magát a barát státuszhoz. Azt hiszi azért, mert utólag bocsánatot kért mindenért, az elegendő ahhoz, hogy találkozzunk. Mert ma megírtam neki, hogy ne haragudj, de a történtek után, hogy várhatod azt, hogy találkozzak veled és minden el legyen felejtve és egyébként sem bízom benned. Na erre írta, hogy én nem vagyok logikus ember... Meg, hogy én megígértem neki a találkozót... Persze megígértem, még mielőtt ezek a dolgok történtek. De azóta minden megváltozott. Vélemény?

2023. ápr. 22. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kuka es ismerkedj tovább, mással
2023. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el ezt az embert..
2023. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

Az a véleményem, hogy orbitális barom vagy már bocsi, már amikor ler*b@ncozott, akkor le kellett volna tiltanod.

Vagy, akkor amikor bevallotta, hogy az exxel összefeküdt miközben te többet akartál volna.

Persze, hogy ezek után nem tartja magát a baráti státuszhoz, hiszen ler*b@ncozott, mint a sicc, sőt szexelt mással ahelyett, hogy talizott volna veled, ráadásul zűrös élete van.

Igaza van, nem vagy logikus. Az érzelmeid vezérelnek.

Elneztel neki 3 intő jelet simán, azt hiszi bármit megengedhet veled e tények fényében "jogosan", nem érti, hogy mit hezitálsz, miért nem bízol benne, mert még mindig tartod vele a kapcsolatot.

2023. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami azt súgja nem véletlen pereli a volt asszony.
2023. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tiltas.
2023. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem is vagy az,mert ha lenne büszkeséged,már abszolút kerülnéd vele a kommunikációt. A logikus az lenne...
2023. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha január óta nem tudtatok találkozni, akkor nincs értelme az egésznek.
2023. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kuka, tiltas.
2023. ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Borsodi szitu?
2023. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
#9 Soproni
2023. ápr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!