Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 29 évesen ha 21-24 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen ha 21-24 éves nőkkel is ismerkedem, az oké a legtöbb ember szemében?

Figyelt kérdés
Ezek az a végzős egyetemista, vagy frissdiplomás korosztály többnyire, akik most kezdték/kezdik a teljesen felnőtt életet. Nyilván ettől függetlenül is olyanokkal, akikkel személyiségre is hasonló típusúak vagyunk (kortól függetlenül).
2023. ápr. 21. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Ha te férfi vagy, ő meg nő, akkor igen.
2023. ápr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ki nem szarja le a legtöbb ember véleményét, már bocsi :D

Tégy úgy, ami boldoggá tesz.

Szerinted a halálos ágyadon fog olyna gondolatod támadni, hogy "habár minden klassz dolgot kihagytam amit szerettem volna...de legalább a legtöbb ember szerint helyesen cselekedtem"


Mondj csak egy darab legtöbb embert nekem. Na látod. Akkor miért érdekel a véleményük.


Amúgy meg teljesen korrekt ekkora különbség a férfi javára

2023. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

Nálam csak ott problémás, hogy ha kiderül ismerkedésnél hogy a pali 20 éves lányokra ment rá, akkor azonnal véget vetek a dolognak.

Nem tisztelem azokat a férfiakat, akik eltudnak képzelni bármit egy nála 10 évvel fiatalabb, épp hogy felnőtt, életben teljesen máshol tartó fiatal lánnyal, mivel hogy fejben nem ugyanott kellene tartaniuk.

2023. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Én 30 éves vagyok. Azért a legtöbb 21-22 évest éppenséggel csitrinek tartom. Nem.igazán van olyan, aki tudja, mit szeretne az életben. De el tudom képzelni, hogy találok olyan határozott, már-már nőies lányt, akivel komolyat is el lehet képzelni.

23-24 évesek talán már azért előrébb vannak az életben annyival, hogy ugyan még mindig nem tudják mit akarnak azbéletben, de legalább már rájöttek, hogy magukért élnek, és magukért kell tenniük, ha jó életet akarnak. Ez azért már van olyan.komolyság, amire lehet építkezni.



De minap néztem fel pl tinderre. Van most egy új jelvény, be lehet jelölni, hogy mit akarsz, komoly kapcsolatot, vagy még nem tudod, vagy nyitott vagy... hát még önbevallás esetében is kisebbség a komolyat keresők száma, 24-35 között. Tehát erre rohadtul nem lehet alapozni semmit sem... szóval nagyon kitolódnak a dolgok. Elcseszett generáció vagyunk. Aztán 30 után jól behülyülhetnek a nők, hogy nekik kell egy kan, akinek szülhetnek, mert. Már nem marad idejük...

2023. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

"legtöbb 21-22 évest éppenséggel csitrinek tartom. Nem.igazán van olyan, aki tudja, mit szeretne az életben. "

Magadat is csitrinek tartottad egyedül azért, mert nem tudtál dönteni egy olyan fontos dologban, hogy mit kezdj magaddal az egész hátralévő életedben?

2023. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!