Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21 évesen lehet esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen lehet esélyem egy 24 éves lánynál?

Figyelt kérdés
Már pár napja beszélgetek vele és kezdem megkedvelni,tetszik is.Azon gondolkodom,hogy jó lenne-e vele találkozni.Ő már félig-meddig megtudna állni a saját lábán.Egyetem mellett dolgozik stb..Én meg 21 évesen még nagyban főiskolán tanulok,pénzem nem sok van,autóm nincs,saját lakás egyéb dolog sem.Mellesleg a szüleimmel élek.Van értelme elhívni vagy csak magamnak okoznék fájdalmat?

2016. jan. 13. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én éppen 18 évesen szeretnék elhívni egy 26 évest aki ráadás abban az iskolában tanár ahová járok :D szerintem miért ne xD én is elhívom :) bár lehet hogy kosarat kapok de nem gond mászni fogok utánna :)
2016. jan. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem, kizárt a 3év korkülönbség! hogy volt merszed egyáltalán ilyesmire gondolni?..
2016. jan. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

22 évesen se randiznék egy 21 éves fiúval.

DE

ez én vagyok. őt lehet nem zavarja, mi erre nem tudunk választ adni.

2016. jan. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nem:/
2016. jan. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Van hát! Ha elutasít sincs belőle baj, de miért ne próbálnád meg? Tapasztalatom szerint a fiatalabb srácok mindig jobban bánnak egy náluk idősebb lánnyal, mint azok, akik velük egykorúak vagy idősebbek.
2016. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy próbát mindenképp megér! Tudom, hogy a csajok általában az idősebb pasikra buknak, de mindig van kivétel... Egy haverom 21 éves korában egy 28 éves csajjal volt együtt néhány hónapig. Egy másik 19 éves, és a nyáron buliból egy 26 éves csajjal távozott. Állítása szerint dugtak!


"...amikor elérkezik az idő és a fejedben ezer különböző hang harsogja, hogy még nem állsz készen, hallgass inkább arra az egyre, amelyik azt mondja, hogy: De igen! Készen állsz. Innentől minden csakis rajtad múlik."

2016. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, én pont 24 éves voltam, mikor összejöttem egy 21 éves sráccal, akibe halálosan szerelmes is voltam akkor. (Igaz, pár hónapra rá szakítottam vele, mert kiderült, hogy megcsalt... :( )


Nekem sosem volt bajom azzal, ha a fiú fiatalabb nálam pár évvel, mert én későn érő voltam. Szinte minden kapcsolatomban én voltam pár évvel az idősebb, kivéve a férjemet, de ő is csak 2 hónappal idősebb nálam, de szuperül megvagyunk.


Szóval tökre embere válogatja.


31/N

2016. jan. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!