Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valós esélyem van a lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valós esélyem van a lánynál vagy csak játszadozik velem?

Figyelt kérdés
Hat hónapja megismerkedtem egy lánnyal aki nagyon megtetszett, sokat beszélgettünk de sajnos elkövettem néhány hibát. Mindig is azt éreztem hogy csak játszadozik velem, mivel sosem vette fel a telefont, lassan ír vissza facebookon és mindig szó nélkül lelép. Egy találkozóért legalább egy hetet kellet könyörögni neki. A tetőpont hétfő este volt, amikor együtt voltunk egész éjszaka(nem történt semmi csak beszélgettünk). Jött a női tesztjeivel amelyeken a visszajelzései alapján szerintem pozitívan szerepeltem. Elmondta hogy tetszem neki és ő szeretne velem járni, de nem bízik bennem az előző hibáim miatt. Az óta is beszélgetünk de sajnos én nem érzem azt hogy ő szeretné. Mi véleményetek erről??? Van esélyem?

2015. ápr. 9. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sem érzem úgy mintha szeretné, inkább csak indokot keres, hogy lezárhassa.
2015. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy olyan lányt, aki örülne neked és szeretetre van szüksége, ne olyannál próbálkozz, aki maga sem tudja, mit akar, de azt szereti, ha futnak utána.
2015. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Háááát legkésőbb a női tesztek résznél elköszöntem volna tőle és nagyon nagy ívben kihajítani.

Egy kis tartással szerintem többre mennél.


Esélyed nyilván van, de kérdés, hogy akarod is e, hogy legyen.

2015. ápr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyilvánvaló az hogy akarom, de én nem fogok már sokáig futkosni utána mivel annak semmi értelme nincs. Élveztem a tesztjeit és a vele való beszélgetéseket is. Rengeteg közös dolog van bennünk és még sosem éreztem ekkora vonzalmat.
2015. ápr. 9. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!