Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan és miként beszélgessek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és miként beszélgessek vele interneten egy 24 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Van egy lány akire ráirtam egy társkeresőn és visszaírt pár nap után tudni illik nem sokat van fent net közelben. Elmondása szerint örül hogy megkerestem és ő is szivesen megismerne. Amikor ír nem egy szavas válaszokat küld hanem normális egybefüggő érdeklődő mondatokat. Csak 2 napja beszélünk de viszont nem olyan sokat. Megemlítettem neki hogy ha majd van kedve akkor találkozhatnánk is mert személyesen szerintem jobb. Azt mondta hogy ő nem siet sehova. Ezt megértem de vmilyen szinten megkell ismerni a másikat amit mondtam is neki és helyeselt is végül. És azt mondta hogy ilyenkor van azért mindenkiben némi bizonytalanság. Kérdésem a következő! Miként írjak neki? Keressem minden nap vagy hogy legyen? Sajnos nem mindig van fent ami vegülis jó is mert nem ül állandoan a mobil előtt. Mit irjak es netan mikor kerdezzem meg a tenyleges talit hogy van e kedve? Egy erett lanyrol van szo szerintem.

2017. szept. 20. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem siet sehová...Nos mikor regisztrált? Lehet!hangsúlyzom lehet!, hogy több pasi is van nàla képben,te másodrangú vagy per pillanat!
2017. szept. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikor sajnos. De azt mondta h nem is jár fel oda vagy csak ritkán. Én megkerestem máshol és ott írtam rá . Nem.a társkeresőn
2017. szept. 20. 09:30
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
1#: szerintem nem ez van a háttérben. Én is szeretem jobban előbb írásban megismerni a másikat, mielőtt személyesen is találkozok vele.
2017. szept. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És ti mit csinálnátok? Nekem pl elég kellemetlen állandoan ráirni. Mintha zavarnám vagy nemtudom
2017. szept. 20. 09:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne írj állandóan. Írj egyszer, aztán csak akkor, ha válaszol. Ne legyél túl rámenős. Max ha már annyira nagyon sokáig nem jelentkezik, ami nem jellemző rá, akkor kérdezd meg, hogy történt e valami baj stb. Én legalábbis mindig kivárom, míg a másik válaszol, mert utána több levélre is válaszolni még fárasztóbb. :D Ha meg egyre se bír, akkor kettőre pláne nem. Plusz mint mondtam, nem biztos, hogy jó néven veszi, ha minden nap írsz neki.
2017. szept. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pl tegnap este irtam hogy majd irok aztan ennyi lett a vege. Amugy igazad van. Szerintem ő nem fog írni. És ezt sokszor tapasztaltam hogy mindig én írtam. Következőkor mikor írjak vagy várjam meg míg ír vagy válaszol?
2017. szept. 20. 10:00
 7/11 anonim ***** válasza:

#6: pont ez az, amitől én a falra tudtam mászni. :D Miért kell megírnod egy sorban annyit, hogy majd holnap írsz? Nem fog összedőlni a világ, ha még egy napot kell várnia az üzenetedre, de ezek az egy mondatos bejelentkezések valamiért engem szörnyen idegesítettek, úgy éreztem, mintha egy fanatikus rajongóm lenne, ami kicsit ijesztő tud lenni.


Ha írtál már neki egy hosszabb levelet, amire válaszolhat egy tartalmasat, ahogy szokta, akkor most várd ezt meg. De ha már írt ilyet, akkor arra válaszolhatsz akár ma is. Aztán ha ő arra megint ír, akkor te is és így tovább. De ne legyen az, hogy te már írtál neki 20 üzenetet (amiből 12 ilyen majd holnap írok), míg ő még semmit nem reagált ezekre. Ne menj az agyára, csak szép nyugodtan..

Ha pedig nagyon nem akar válaszolni nagyon sokáig, sőt, még a kis minden oké üzenetre sem, akkor egyértelmű, hogy pattintva lettél.

2017. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok: ja bocs, nem azt írtad, h majd holnap írsz, de a lényeg akkor is ugyanaz.
2017. szept. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor ma nem írok neki majd holnap! Köszi szépen az értelmes választ ami nagyon ritka :)
2017. szept. 20. 10:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne taktikázz és ne vedd komolyan a netes beszélgetést. Akkor írj neki, amikor mondanivalód van, ne vonj le chat alapján lényeges következtetéseket, ne játssz szerepet, és próbálj meg minél előbb személyes találkozót szervezni.
2017. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!