Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan és miként beszélgessek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és miként beszélgessek vele interneten egy 24 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Van egy lány akire ráirtam egy társkeresőn és visszaírt pár nap után tudni illik nem sokat van fent net közelben. Elmondása szerint örül hogy megkerestem és ő is szivesen megismerne. Amikor ír nem egy szavas válaszokat küld hanem normális egybefüggő érdeklődő mondatokat. Csak 2 napja beszélünk de viszont nem olyan sokat. Megemlítettem neki hogy ha majd van kedve akkor találkozhatnánk is mert személyesen szerintem jobb. Azt mondta hogy ő nem siet sehova. Ezt megértem de vmilyen szinten megkell ismerni a másikat amit mondtam is neki és helyeselt is végül. És azt mondta hogy ilyenkor van azért mindenkiben némi bizonytalanság. Kérdésem a következő! Miként írjak neki? Keressem minden nap vagy hogy legyen? Sajnos nem mindig van fent ami vegülis jó is mert nem ül állandoan a mobil előtt. Mit irjak es netan mikor kerdezzem meg a tenyleges talit hogy van e kedve? Egy erett lanyrol van szo szerintem.

2017. szept. 20. 09:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De ha nem beszelgetunk mert csak 2 napja kb. Akkor nem ismerjuk ugymond meg egymast. En azon az elven vagyok h talalkozzunk majd.
2017. szept. 20. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!