Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 27 évesen nagyon gáz lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen nagyon gáz lenne egy 22 éves sráccal randizni?

Figyelt kérdés
Közös hobbi által ismerkedtünk meg nagyjából egy éve. Sokáig fel sem merült, hogy lehetne köztünk valami, de az utóbbi időben sokat beszélgettünk/találkoztunk és valahogy kialakult bennem egy kis vonzalom iránta. Most pedig elhívott moziba és kiemelte, hogy ezt randinak szánja, ami egyébként meglepett. Nagyon kedves és jó a humora meg van sok közös témánk is és észre sem lehet venni rajta, hogy mennyire fiatal, de attól még 22 éves akárhogy is nézem, még a húgom is 2 évvel idősebb nála és szerintem ez hosszútávon lehet, hogy zavarna. Másrészről viszont szeretek vele lenni és vonzódom is hozzá csak van ez a kis hang a fejemben, ami azt mondja ez gáz. Nektek mi a véleményetek erről?
2023. ápr. 21. 12:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
68%

Komolyan 5 szaros éven pattogtok?


Ki nem szarja le, az még egy korosztály

2023. ápr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ, mit szeretnél. Ha nemsokára házasodni és babazni, akkor nem optimális, egyéb esetben nem gaz. De lehet, hogy nem fogod elég érettnek találni magadhoz képest.
2023. ápr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Már így is férfiasabb lehet mint sok harmincas akik még randira se mernek elhívni senkit.
2023. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
51%
Ma már nem.
2023. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ránézésre valszeg nem lehet megmondani úgyse.
2023. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
31%
#13 hamarabb nyomtam zöld pipát mint felfogtam a mondandód. Kabbe 🤣
2023. ápr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
52%

12-es vagyok

Miért lettem lepontozva? Egy teljesen reális választ adtam, ebben mi nem volt megfelelő?

2023. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom miért pontoztátok le a 12-est, pedig ő mondta meg a tutit. Egy 22 éves férfi valószínűleg nem mostanában akar családot, egy 28 éves nőnek meg itt van az ideje. Ezért szokott általában a férfi az idősebb lenni, mert náluk másképp ketyeg a biológiai óra.

Egyébként randizni miért ne? Tényleg engem sem érdekelne, hogy ki mit mond. Nekem 21 évesen 19 éves barátom volt, aztán volt aki ezért is megszólt, de kit érdekel. Valamit úgyis találnak az emberek, amiért meg lehet szólni a másikat, nem lehet és nem is kell mindenkinek megfelelni.

2023. ápr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
79%
Gáz-e, ha két huszonéves randizik? Hát nagyon...
2023. ápr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged nem zavar akkor miért ne.
2023. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!