Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 27 évesen nagyon gáz lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen nagyon gáz lenne egy 22 éves sráccal randizni?

Figyelt kérdés
Közös hobbi által ismerkedtünk meg nagyjából egy éve. Sokáig fel sem merült, hogy lehetne köztünk valami, de az utóbbi időben sokat beszélgettünk/találkoztunk és valahogy kialakult bennem egy kis vonzalom iránta. Most pedig elhívott moziba és kiemelte, hogy ezt randinak szánja, ami egyébként meglepett. Nagyon kedves és jó a humora meg van sok közös témánk is és észre sem lehet venni rajta, hogy mennyire fiatal, de attól még 22 éves akárhogy is nézem, még a húgom is 2 évvel idősebb nála és szerintem ez hosszútávon lehet, hogy zavarna. Másrészről viszont szeretek vele lenni és vonzódom is hozzá csak van ez a kis hang a fejemben, ami azt mondja ez gáz. Nektek mi a véleményetek erről?
2023. ápr. 21. 12:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Tisztelettel kérdem, ki nem szarja le?
2023. ápr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Tudod nem muszáj itt minden kérdésre választ adni, ha valami nem tetszik szépen figyelmen kívül is hagyhatod.
2023. ápr. 21. 12:56
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem gaz.
2023. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Nem kéne azzal foglalkoznod, hogy mások mit szólnak hozzá. A lényeg, hogy ti ketten megtaláljátok a közös hangot.

Ha ebből házasság, család lenne, akkor kell előre tisztázni, hogy a férfi ne 30-35 éves korában "érjen meg" a gyerekvállalásra, nehogy kicsússzál az időből. De hát ettől még messze vagytok.

2023. ápr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
Én 28 évesen 20 éves sráccal kavartam, senkit nem érdekelt, hogy én vagyok az idősebb.
2023. ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
25%
22 evesen 15 -6 eves lanyok voltak ram allva .
2023. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem egyáltalán nem gáz.

20 fölött már különben is tök egyéni kérdés, hogy ki mennyire “érett”, hol tart, nincsenek akkora életkorbeli különbségek, mint pl. tizenéves korban.

2023. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Hans Pötterman ***** válasza:
Egyáltalán nem
2023. ápr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
Tessék élvezni az életet
2023. ápr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
Az 1-es szerintem nem úgy értette, ahogy reagáltál rá. Ebből kiindulva lehet, hogy az a 22 éves srác még érettebb is nálad.
2023. ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!