Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit akarhat? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akarhat? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki suliban állandoan néz,( nagyon sokáig nézünk egymás szemébe) mosolyog, beszélget velem ilyen átlagos dolgokrol stb.. egyértelmü jeleket mutat arra, hogy bejövök neki.

Viszont egyszer mikor irtam neki neten ilyen vicceset,akkor elég semlegesnek tünö választ irt. De személyesen napközben ugyanugy "ostromol".

És ami a legdruvább hogy a haverja is flörtöl velem. Most ö mit akarhat? És a kiszemeltem mit akar?

Remélem nem az lesz a végén hogy a haverjával akar összehozni :S...


2010. okt. 8. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
partyba akarnak vágni xD
2010. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg akarnak alázni!
2010. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez már régen rossz.
2010. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Abból ne ítélj hogy neten más, mindenki más egy kicsit. Ha nem azt akarod hogy ketten ostromoljanak, lépj előbb és csak egyre koncentrálj.
2010. okt. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

csak el akarnak vinni valahová szórakozni.

De még az is lehet, hogy nem is tudják azt, hogy a másik is flörtöl veled. Magyarul mind a kettő azt hiszi, hogy csak ő az egyetlen nálad.

2010. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

a haverja tudja hogy bejön nekem az illetö és aztis h ö maga nem.. egyértelmüen mondtam.

Szoval nemtudom, nem hiszem h átb*szni akarnak :S

2010. okt. 8. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy mindkettőnek tetszel! egyébként meg, ne a neten irkáljatok, hanem az életben lépjetek kapcsolatba. ha szeret valamit csinálni amit te is, elhívhatnád egyszer, hogy közösen élvezzétek a dolgot...csak TI KETTEN
2010. okt. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!