Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat valamit? (kérdés rövid)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit? (kérdés rövid)

Figyelt kérdés
Régebb óta ismerek egy srácot. Nagyon messze lakik tőlem. Kb. egy hónapja találkoztam vele személyesen. Itt volt pár hétig a rokonainál. Addig párszor találkoztunk, elvoltunk, neten minden este beszélgettünk. Miután hazament, azóta kevesebbszer beszélünk, mert dolgozik, de így is nagyon sokszor rám ír facebookon. Nekem ebből az volt a furcsa hogy néztem az adatlapját és senkinek sem ír, csak nekem. Volt hogy írta hogy jó csaj vagyok, jó a hajam. Mostanában pedig láttam hogy olyan számokat rak ki az üzenőfalára ami általában tiltott szerelemről szól, szomorú ilyenek. Lehet már csak magamnak képzelem be ezt az egészet hogy valamit akar, közbe meg csak szimplán barátkozni akar? Volt valaki ilyen helyzetben? Tudom nem tudhatjátok mit gondol, de mégis lehet komolyabb célja szerintetek?
2011. jún. 7. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
jobb lesz ha megkérdezed tőle.. :) mer szerintem te sem akarod álmokba ringatni magad..meg félre érteni a dolgokat...:) jobb lesz ha rákérdezel..
2011. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát jó lenne megkérdezni, csak félek h hülyén jövök ki a dologból :)

amúgy köszönöm a választ!

2011. jún. 7. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Amit írsz, abból gyanítom, hoyg szimpi vagy neki. (34/F)
2011. jún. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És amikor beszéltek facebookon akkor mikről? ÁLtalános témákról vagy flörtölgettek is? Megkérdezhetnéd tőle,hogy mit gondol rólad? Mert neked szimpatikus ő vagy valami hasonló.
2011. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Szerintem igen (egy férfi olyannak nem bókol, nem ír aki nem érdekli)
2011. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem tetszesz neki és azért tette ki ezeket az üzenőfalara hogy vedd észre hogy mit is akar
2011. jún. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Második voltam. Amúgy ha akar valamit, mivel a férfi kezdeményez, előbb-utóbb meg kéne, hoyg mondja, sztem. Szóval légy türelmes. Ha szimpi, akkor bátoríthatod.
2011. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát van h megdicsér, vagy elkezd "szekálni", direkt provokál :)
2011. jún. 9. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!