Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat tőlem? (túl rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? (túl rövid a kérdésem)

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, aki bejön nekem már 3 éve, amióta csak egy osztályba kerültünk. Szoktunk ölelkezni, párszor meg is puszilt. Többször is hangoztatta, hogy bejövök neki. Akkor mégis miért nem történik semmi??? A 3 év alatt rengeteg barátnője volt, de még akkor is igy viselkedett velem, amikor úgymond párkapcsolatban élt. Mit tegyek? Adjam én az értésére, hogy többet szeretnék, mint barátság? Vagy várjak? Kérlek segitsetek.
2010. márc. 6. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
lépj mert ha ő 3 évig nem lépett akk nem is fog.. lépj te.. veszteni valód nincsen
2010. márc. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert írtad ugye, hogy rengeteg barátnője volt, ezek szerint nem lehet félénk, aki nem mer kezdeményezni.. így szerintem hogyha annyira akarna tőled valamit, lépne..
2010. márc. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy nem félénk. Én arra gondoltam, hogy talán attól fél, hogy velem komoly lehetne a dolog. Eddig egy komoly kapcsolata volt, akkor a lány nagyon megbántotta. Azóta ilyen nyitott kapcsolatokban él, legalábbis felőle nyitott, mert folyton csalja a barátnőit.
2010. márc. 6. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem attól még hogy sok csaja volt, lehet félénk. Ha szerelmes beléd, akkor simán elképzelhető, hogy más csajokkal tök laza, nálad meg nem mer kezdeményezni, szóval vedd át az irányítást szerintem ;)
2010. márc. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat ugy latszik rokon lelkek vagyunk mert pont ez a helyzet velem iss. Egy osztalyba jaunk mi si ollekezunk meg nha nalunk mar tobb volt mint puszi es tetszik nekem es allitolag neki is es en megmondtam neki es egesz jol fogadta de most jar egy masik csajjal ugyh en remnykedem tovabb es ma mar volt egy jo jel nem ment el e csajhoz hanem velem maradt (17/L)
2010. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!