Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat valamit? (kérdés rövid)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit? (kérdés rövid)

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel egy fesztiválon lettem jóba. Beszélgettünk, elvoltunk. Aztán felvettem msn-re tök jól megvagyunk. De én csak haverként tekintek rá, mivel van barátom, és ő ezt tudja is. Volt h azt mondta h "mondanám h szexi a képed, de nem szabad".. aztán volt h mondtam neki h jó beszélgetni vele, erre ilyet írt: "beszélgetni.." mondom mért mi mást? erre írta h "még semmit". Akar valamit? Én nagyon jó fejnek tartom, de nem akarok tőle semmit. Jah és a barátom tud a srácról, mielőtt valaki megemlítené..

16/L


2011. aug. 9. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem igen, akar valamit
2011. aug. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DiMalto ***** válasza:
77%
Vicces kérdés persze h akar valamit és szerintem te is tudod,és a szerintem még be is jön neked ez a helyzet!!
2011. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Tuti seggbe akar baszni ne hagyd magad mert utána majd csak fosni tudsz.
2011. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fiú és nem akar semmit se, olyanból elég kevés van.....
2011. aug. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Tuti hogy akar valamit ez teljesen egyértelmű. Látom írtad hogy barátod tud róla csak arról tud hogy beszélsz vele vagy arról is hogy ilyet ír neked? Szerintem ezt is mond el neki.Nehogy valamit félreértsen az szerintem neked se lenne jó. 21/L
2011. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elszoktam barátomnak mondani, h miket beszélünk, de ezt nem mondtam el neki. Szerintem meg kellene beszélnem a másik sráccal h még is mit akar..
2011. aug. 10. 18:09
 7/8 anonim válasza:
Azt jól teszed.De ha többet is akar mint barátság akkor szerintem mond meg neki hogy te csak barátkozni szeretnél vagyis csak azt szeretnél gondolom mivel írtad hogy barátod van. előző voltam
2011. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt biztos megmondom, köszönöm :)
2011. aug. 11. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!