Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bolondultok ti is a természete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolondultok ti is a természetes vörös hajú nőkért?

Figyelt kérdés
Állítólag ők istennők az ágyban! Azt olvastam róluk, hogy hihetetlen mértékű szexualitás árad belőlük.
2023. ápr. 9. 16:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%

#10


Az gáz, ha havi egy van csak egy 43 éves nőnél.

Enyém 41, és volt olyan időszakunk mint neked, majd rájöttünk a fogamzásgátló az oka. Azóta szed vitamint az injekció mellet, és láss csodát napi szinten van ungi-bungi.

2023. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
11. Az jó, nálunk nincs tabletta sem. Egyszerűen nem érdekli a dolog, neki este 8-kor már leragad a szeme. A gyerek elmegy aludni, majd ő is elalszik. A szex meg annyi, hogy én simogatom, próbálnám felpörgetni, de csak fekszik, meg sem mozdul. Mintha egy guminővel lennék. Teljesen ciki az egész, már nem tudok mit csinálni vele, normál esetben egy nő is foglalkozik egy férfivel, így egymást pörgetik fel. Itt viszont csak én vagyok az aktív, teljesen lelomboz, úgy érzem magam mintha egy nyomorék lennék aki erőlteti a szexet. Esküszöm egy guminővel is jobb lenne, mert ott legalább nem érezném tehernek lelkileg ezt az egészet. Egyébként az utóbbi időben már fel sem áll, mert annyira látványosan nem vonzom. Régen sem vonzottam, régen sem volt több szex mielőtt kérdeznéd. Akkor miért vagyok vele? Mert örültem hogy valaki összejött. Persze ez nem alapja a szexmentes életünknek, mert két évtizede együtt vagyunk, és ő azt állítja semmi baj sincs velem. Nem, nem válok el, mert nulla az önbizalmam, főleg 20 év alatt lett az.
2023. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%
Ha hozzá világos a bőre, szép a lábfeje, akkor igen.
2023. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%

Nekem sok vöröshajú bejön, nyilván nem az összes. A szexualitást nem vettem észre.


Nem is ez a fő szempont, sőt olyannyira nem, hogy nem is volt ilyen barátnőm. Szőke, fekete hajú, barna hajú mind volt.

2023. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41%
Igen. Engem rendkívüli módon felizgat a vörös punciszőr!
2023. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon ocsmányak szegènyek.
2023. ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem vonz jobban, mint más. Közülük is inkább a kék/zöld szeműek, akiből max néhány ezer lehet nálunk.
2023. ápr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
22%
Fakó az összes. Plussz extrém szeplős. Rondák. És ezt ők is tudják. Önbizalmat még egyik sem árasztott magából..
2023. okt. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!