Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mennyire természetes manapság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire természetes manapság?

Figyelt kérdés
2 randi után szó nélkül eltűnt a lány úgy, hogy volt még szó folytatásról. Nem az zavar, hogy nem érdeklem, részemről sem lett volna életképes a dolog, de legalább annyit mondhatott volna, hogy nem szeretne többet találkozni.
2022. jan. 6. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fogalmazzunk úgy, hogy nagyon általános sajnos.
2022. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De akkor magyarázd már meg nekem légyszi, hogy miért volt szó folytatásról, ha szerinted nem lett volna életképes a dolog? Ez még érdekesebb, mint az, hogy a lány eltűnt szó nélkül.
2022. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2: Én türelmesen álltam hozzá, nem gondoltam, hogy csak azért, mert 2 randi alatt nem szerettem bele megmagyarázhatatlanul, attól még ne működhetett volna ha adok neki időt, de miután eltűnt szó nélkül újra átgondoltam ezt és akkor jutottam arra, hogy ha nem tud nyíltan kommunikálni, akkor később úgy is lettek volna gondok.
2022. jan. 6. 19:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos lehet hogy mással is randizott, és a másik jobban tetszett neki.

Vagy nem lehet, hogy te csináltál valamit ami neki nem volt szimpatikus? Az is lehet, hogy úgy érezte, hogy nem működik a kémia közöttetek. Ezer féle oka lehet!

2022. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
2022-ben mennyire természetes, hogy a nők képtelenek egyenesek lenni? Teljesen.
2022. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Nálam pasi tűnt el 2 randi után. Azt mondta dolga van randi után. Ahogy végez majd hívni fog.

Azóta is hív.. Ez már hónapokkal ezelőtt történt.


Viszont nem is bánom, hogy nem lett belőle semmi.

2022. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3


Lehet, hogy mondjuk az volt a probléma, hogy nem tudod magad rendesen kifejezni.

A nem lett volna életképes a dolog és a 2 randi alatt nem szerettem bele között azért elég nagy különbség van.

2022. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!