Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az természetes ha összejössz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az természetes ha összejössz egy szép lánnyal és a szülők, barátok azért aggódnak, hogy a pénzedért van veled a lány?

Figyelt kérdés
Ez ugye annyit jelent, hogy nem vagy jóképű?
2022. szept. 1. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem természetes.

Ettől kevesebbnek érezném magam. Mintha nem lehetne önmagamért szeretni.

2022. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Hát ha nem vagy annyira jóképű akkor esélyes.
2022. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem természetes és nem is általános dolog ez.
2022. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az, de érdekes, hogy rögtön a külsőre hívják fel itt a figyelmet. Az fel sem merül, hogy mondjuk a kérdező szórja a pénzt erre nőre, utazásokra, ruhákra, ékszerekre, ajándékokra, látszik rajta hogy befekszik neki teljesen, hogy megfeleljen. Ha látják, hogy teljesen elnyomja a nő, ugrál neki mint egy pincsi, be van fsva mindentől, kifordul magából.


Vannak dolgok, amik kívülről üvöltenek, még ha neked fel sem tűnik.

2022. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

Nem ismerem a körülményeket, de sokszor a kivülállók objektívebben látják a helyzetet, mint az személy aki benne van. Nekem is finoman pedzegették, de nem is figyeltem rájuk, az idő őket igazolta.

Ez persze nem jelenti automatikusan azt, hogy itt is ők látjak helyesen, ezt nem tudhatom így megítélni.

2022. szept. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Lehet igazuk is, meg nem is. Ha sokkal jobb anyagi helyzetben vagy a lánynál, és te sokat költesz rá, ő nem kell hogy sokat költsön a programokra és egyebekre, akkor megvan az esélye, hogy a inkább a pénzedért van veled. Ettől még előfordulhat, hogy jóképű vagy, és az is, hogy nem vagy az (és ha nem lennél az, az férfiként egyébként nem nagy tragédia, attól még lehetsz ápolt és sportos, és figyelmes partner, ha akarsz.


Ha van olyan személy ezek közül az emberek közül, aki közel áll hozzád, és megbízol benne, érdemes közvetlenül megkérdezni, miért gondolják ezt, és esetleg azért-e, mert ők nem találnának téged olyan "jó fogásnak" a pénzed nélkül.


Amit még megfigyeltem, és választ adhat arra, jóképű vagy-e mások szerint: ha gyakran előfordul, hogy a lány haverjaid belefényképeznek vagy beletesznek az instagramos stb posztjaikba, valószínűleg előnyösnek találják a külsődet; ha soha nem történik ilyen veled (pedig vannak lány haverjaid és posztolgatnak is dolgokat), valószínűleg nem olyannak tartják a külsődet, hogy mások előtt büszkélkedjenek a társaságoddal.

2022. szept. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6


Az inkább fotomodell külsővel fordul elő nem, hogy posztolgatnak? Vagy az jelenti ma a jóképűt?


Azt hittem a jóképű az simán az átlagos férfiarc.

2022. szept. 2. 10:11
 8/10 anonim válasza:

6-os válaszoló vagyok megint.

7:

Nem mindenki ugyanarra használja a szavakat, és nyilván az is előfordulhat, hogy valaki azt mondja egy srácra, hogy jóképű, másvalaki pedig ugyanarra a srácra, hogy átlagos. De általában ha valakire kifejezetten azt mondják, "jóképű", akkor azért inkább arra gondolnak, hogy az illető valamivel vonzóbban néz ki egy sima átlagos külsejűnél. Aki átlagos, szokásos, "semmi különös" külsejű, annak nem gondolnak a külsejéről se nagyon jót, se rosszat.


Amit az instagramos sztorikról írtam, abban persze van kivétel, és néha átlagos külsejű vagy annál is kevésbé vonzó srácok is belekerülhetnek a lányhaverjaik posztjaiba, de az én megfigyelésem szerint sokkal gyakrabban belekerülnek olyan srácok a lányok posztjaiba, akiket a posztolók menő külsejűnek tartanak, tehát úgy érzik, hogy jó fényt vet rájuk, esetleg irigylést kelt, hogy ők ilyen fiúk társaságában vannak. Ez gyakran még akkor is igaz, ha a saját partnerükről van szó: például azok az "aranyásó" típusú vonzó nők, akik a luxuskörülményeiket és az utazásaikat és saját magukat mutogatják a posztjaikban, ha vonzónak találják a partnerüket, akkor eléggé gyakran megmutatják őt is a posztjaikban, ha pedig egy nem vonzó, pl. sokkal öregebb, pocakos, kopaszodó stb. férfi az, aki fizeti nekik ezeket a luxuskörülményeket, akkor a legritkább esetben állnak neki mutogatni a posztjaikban, mert nem büszkék rá, nem keletkezne belőle a számukra semmiféle "dicsfény".


Visszatérve az eredeti kérdésedre: ha szeretnek téged a szüleid, és a barátaid is, akkor valószínűen nem abból fakad az aggodalmuk, hogy téged "kevésnek" tartanának a pénzed nélkül, hanem féltenek, hogy esetleg tényleg az anyagi előnyökat használja ki a partnered, és nem konkrétan a te lényed az, ami megfogja őt. És ebben az esetben ők nem akarják, hogy te a végén rosszul járj. Ettől függetlenül még nem biztos, hogy igazuk van. Te töltöd a legtöbb időt a barátnőddel, nem ők, és szerintem előbb-utóbb fel tudod ismerni, hogy mi motiválja őt arra, hogy veled legyen. Arra például érdemes figyelni, kíváncsi-e rád, érdeklődés van-e benne irántad, amikor beszélget veled, és örömmel múlatja-e veled olyankor is az időt, amikor nem valamilyen kényeztetésben, meg ajándékokban részesül.


Ne érezd magad a többiek aggodalma miatt kevesebbnek magad. Olyan kérdéseket esetleg érdemes feltenned magadnak, hogy az anyagiakat leszámítva is úgy gondolod-e, hogy jól bánsz a partnereiddel és a barátaiddal, illetve, hogy megkapod-e az emberek jóindulatát és szimpátiáját olyankor is, amikor esetleg nem látszik rajtad és nem derül ki számukra az anyagi helyzeted.

2022. szept. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8


Sosem kaptam tiszteletet és figyelmet szinte senkitől, ezért is elég komplexusos lettem. És ezért is zavar ez a magatartásuk mert csak előhozza a komplexusaim.


Egyszerűen csak élni szeretném az életem már végre anélkül, hogy eszembe juttatnák mennyire keveset érek.


Olyan sokat kérek ezzel?

2022. szept. 4. 11:48
 10/10 anonim válasza:

6os, 8as válaszoló vagyok megint.


Nem kérsz sokat ezzel. Mégegyszer, ha szeretnek téged a szüleid és a szóbanforgó barátaid, akkor valószínűbb, hogy nem irigységből vagy bántásból, hanem jószándékból és aggodalomból mondanak neked ilyen dolgokat, és csak nem gondoltak arra, hogy ezek a kérdések és megjegyzések bántóak lehetnek. Ebben az esetben hasznos lehet, ha őszintén elmondod nekik, hogy bántónak érezted ezeket, és hogy miért.

(Ha pedig nem igazi barátok, tehát nem a javadat akarják, akkor nem ővelük érdemes folytatni a barátságot; a szüleid valószínűleg tényleg nem rosszat akarnak neked. Ha ez esetleg mégis bebizonyosodna, akkor sajnos előfordulhat, hogy a tőlük való eltávolodást kell választani, de elsőre jobb, ha nem ilyen irányba keresed a megoldást, hanem a dolgok őszinte megbeszélésével.)


Nehéz dolog, ha nagyon kevés figyelmet és tiszteletet kaptál az emberektől, és érthető, hogyha érzékenyebb lettél erre, akár komplexusok formájában. Az ilyen komplexusokat nem fogja 100%-osan helyretenni egy szerető partner, és ha pedig tényleg az derülne ki később, hogy kihasznált téged, az még ronthat is rajtuk. Ha olyan szerencsés helyzetben vagy, hogy megengedheted magadnak, én mindenképp megpróbálnék a helyedben keresni a neten egy szimpatikus pszichológust (konkrétabban amelyikhez az van odaírva, hogy "tanácsadó szakpszichológus", az ért ehhez a problémakörhöz), nem kell, hogy senki más tudjon róla, és nem biztos hogy évekig húzódik az ügy, lehet, hogy néhány hét vagy 1-2 hónap alatt nagyot tud lendíteni ezeken a dolgokon nálad. Ott mindenről szabadon beszélhetsz, nem fog ítélkezni, segítő módon fog hozzád állni, és teljes titoktartási kötelezettsége van. Egyáltalán nem szégyen ilyen dolgok miatt segítséget kérni, hanem ellenkezőleg, egy bátor lépés.

2022. szept. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!